Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Jak to własciwie jest?
oliwkowa extra dziewica do jazdy w dupę, może być :)

Pamiętam jak meliska na tamtym forum swojego czasu nam lniany też polecała :)
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
jak już po tłuszczach jedziemy to osełkowe tez moze by zdalo exam? iiihhhhaaaaaaa :rotfl:
Odpowiedz
Moja znajoma to i margaryne smakowita w kryzysie uzyla. Zaden wstyd:D Anna miala na imię
Odpowiedz
Anna Zaradna jupi
Odpowiedz
no to ja mam tak jak Iwa - chciałabym a boję się :P tym bardziej że mój mąż sam ostatnio kilka razy "zaczepiał" mnie tam palcem, no i że tak powiem, raz ten paluszek głębiej zanurkował - co mnie tak wystraszyło i zaskoczyło że wręcz wrzasnęłam :rotfl: a on się biedak wystraszył :) ale potem kazał mi obiecywać że jak będzie robił coś czego nie chcę to mam mu mówić a nie wrzeszczeć - śmiechu było co nie miara

powiem tak - często mam zaparcia i jakoś nie chce mi się wierzyć że moja odbytnica jest pusta, na lewatywę raczej się nie zdecyduje :P no i dochodzą jeszcze problemy z hemoroidami - wszystkie te czynniki powodują że nie umiem się przełamać :l
Odpowiedz
Dziewczyny potraficie humor poprawić :)
oklasky dla Was.
Ja też nigdy nie próbowałam, chociaż paluszek tam miałam. Podobnie jak dziewczyny boję się tej kupy ubaw
Mój D często mówi o tym ale jeszcze się nie zdecydowałam.
Wasze rady bardzo pomocne, zapamiętam w razie W :)
Odpowiedz
Anal jest fajny-tylko właśnie-nie za często. A jak planujecie to mozna ziąc xenne extra dzień wczesniej, wypróżnić sie z rana a wieczorkiem jazzzzzda na jakim tam smarowidle pasuje! :)
Odpowiedz
isaf można powiedzieć - na co się ma akurat smaka ubaw
Odpowiedz
Jeśli chodzi o tłuszcze to j
est jeszcze przecież Smakowita Pajda! :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Odpowiedz
(24-01-2014, 20:53)isafgirl napisał(a):  Jeśli chodzi o tłuszcze to j
est jeszcze przecież Smakowita Pajda! :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

hahaha o tak :D To nowość. Camilla przetestuje :D

Przypomniał mi się przepis na świetny smalec. Wrzucę przepis :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości