Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Sałatka krabowa bez ryżu. :)
1 puszka kukurydzy
5 jajek
1 słoik ogórków typu korniszon (Ja daję trochę mniej)
3 nieduże cebule
2 opak. Paluszków krabowych po 250g
4-5 łyżek majonezu
2 łyżeczki musztardy
Sól, pieprz do smaku
Ugotowane jajka i resztę składników pokroić w kostkę. Dodać majonez wymieszany z musztardą. Doprawić do smaku solą i pieprzem.
Sałatka jest bardzo prosta i smaczna. Jest lepsza od wersji z ryżem, gdyż bardziej wyrazista w smaku.

SMACZNEGO 
Odpowiedz
eeee, a co to są te paluszki krajowe ?
Odpowiedz
Warto będzie spróbować mniam
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Krabowe miało być. Nie ma edycji posta i nie mogłam poprawić :o
Odpowiedz
o boże ja durna glupek nie przyszło mi to do głowy :) myślałam, że to taka nazwa "krajowa" :) ale te paluszki jakoś już mi nie pasowały ubaw
Odpowiedz
Ahah aha ja tez se mysle, ze jak krajowe to pewnie u siebie nie dostane hahahahh :)
Odpowiedz
A ja druga bystra ze tak napisałam hehe...
Odpowiedz
(14-06-2016, 16:44)isafgirl napisał(a):  Ahah aha ja tez se mysle, ze jak krajowe to pewnie u siebie nie dostane hahahahh :)

ubaw ubaw

wysłałybyśmy Ci listem :)
Odpowiedz
Bez rejestracji przesyłki bo by zżerli po drodze. :)
Odpowiedz
Taaak konieczni, zeby na starcie w zabrzu nie zatrzymali ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości