Brak owu...
#11
zapisałam się go ginekologa na dzisiaj, zobaczymy co tam wyjdzie z tym moim jajeczkiem :-)

dziękuję dziewczyny :-)
Odpowiedz
#12
Nic nie ma na razie :-( może za 3-4 dni bo się zaczyna pęcherzyk tworzyć a jeden jajnik ma tendencje do zespołu policystycznych jainikow. Mam się zgłosić na monitoring owulacji by w ogóle sprawdzić czy mam owulacje i jeśli tak to w którym dniu cyklu. Bo w 14 na pewno nie :)
Odpowiedz
#13
Kochana bzzzykaj się :p zwleaj masę :p nie myśl tylko o owulacji. Od myślenia się nie zachodzi. Tylko od działania. Trzymam kciuki.
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#14
Zalewamy zalewamy :-)

Do tego mam kiepskie wyniki, za dużo monocytow i za wysoki cholesterol całkowity.  Mam nadzieje, ze żaden raczek mnie nie trawi od środka :-) bo zawsze wyniki na 5 z plusem.
Odpowiedz
#15
Cholesterol nie od rączka a od żarcia :p żegnajcie chipsy i ciastka
Odpowiedz
#16
Hehe ee :)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#17
No ja właśnie nie jem ciastek ani chipsów ani słodyczy ani tłustego żarcia a mięso raz na tydzień. Wieprzowine raz na miesiąc. Prawie w ogóle nie jem soli i przetworzonego żarcia. Może to od serów żółtych bo mogę jeść codziennie i ze wszystkim :-) albo od stresu bo ostatnio dużo tego. A tecpodwyzszone monocyty to może od przeziębienia, które mnie rozkłada. Odpadają mi płuca, w których rzezi i dusi mnie kaszel i mam gorączkę. Chyba się klima załatwiłam.
Odpowiedz
#18
Nie lubię klimy :( niby jest przyjemnie ale potem do dupy. W aucie używam ale z głową.
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości