Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Brak owu...
Hej dziewczyny, czy to możliwe że po łyżeczkowaniu po pierwszym okresie owulacji może nie być? Zawsze miałam typowe objawy a teraz ich brak ...oczywiście nie robiłam testu ale znając swój organizm mam wrażenie że nie miałam ...
Są ta­kie skrzydła, które wy­ras­tają z naszych cierpień. 
Odpowiedz
Hej Edyta:)
A przypomnij ile ty jesteś po akcji? Robiłaś w kwietniu tak?
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Tak :)
Są ta­kie skrzydła, które wy­ras­tają z naszych cierpień. 
Odpowiedz
A wiec od akcji minęło już prawie 8 tyg. mogłaś nie zauważyć owulacji
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Czyli nie miałaś jeszcze pierwszej miesiączki po akcji tak?
Odpowiedz
Cykle bezowulacyjne mogą się zdarzyć u każdej kobiety, nie zwalalabym bym tego na lyzeczkowanie.

wypatruj okresu :)
Odpowiedz
no chyba mi się takie zdarzają ostatnio.
jutro będzie 13 dzień cyklu a ja żadnych objawów owulacji nie mam.
mam cykle 28 dniowe, okres miałam 17 maja więc owu wg kalendarza wypada za 2 dni.
robię testy owu od kilku dni i jedna krecha.
macie jakieś doświadczenia z testami owulacyjymi?
Odpowiedz
Testow nie używałam, ale jak masz możliwość, to może skocz na usg jutro, pojutrze, niech lekarz zerknie co tam rosnie w jajnikach?
Odpowiedz
no też o tym myślałam, bylam ostatnio u gina ale okazało się, że USG się zepsuło.

dobra myśl :-)
Odpowiedz
Mi jakoś testy nigdy nie pokazały owulacji, więc myślę, że nie sugeruj się nimi do końca :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości