Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Towarzysko o wszystkim i o niczym :)
Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził.
Więc miej gdzieś innych, skup sie na sobie, zrozum że jesteś wyjątkową osobą, uwierz w siebie i żyj  :D
Odpowiedz
Hej dziewuszki :) o jak milo Panika , ze utworzylas taki watek do pogadania o pierdolach ;)
wrednaMi z niska samooceną walka jest naprawde ciezka , wiem cos o tym , czasem mam dni ,ze patrze w lustro i mowie do siebie :no Martuska jestes super babka, by na nastepny dzien stwierdzic ,ze jestem gruba , brzydka i do niczego sie nie nadaje. To trudne ale mysle ,ze u mnie i tak z wiekiem sie duzo zmienilo i mysle juz troche inaczej. `
Odpowiedz
(30-05-2016, 13:53)Panika napisał(a):  Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził.
Jak to nie?! Prezes! ubaw
Odpowiedz
No to teraz poszłaś po bandzie.
W takim razie już wolę aby mi nikt nie dogadzał  :D
Odpowiedz
Isaf myslisz o tym prezesie  jupi hahahabba
Odpowiedz
Taaaaaa...i o jego kocie ubaw
Odpowiedz
Ale czad.....gosc jest nie do podrobienia ale tez nie chce zeby mi dogadzal fuj zoofil jeden jupi
Powiadamiam ze suknia zakupiona moj kupil nowy garbiturek hm.....musze powiedziec ze wygladal sexi :lol: no ale jeszcze krwawie znaczy juz przestaje ale priorytet to antkoncepcja pewnie do 1 miesiaczki gumy potem zobaczym co gin poleci chce wkladke ciekawe ile zaspieqa za zalozenie  bezradny
Odpowiedz
Gratuluję zakupów. Pokaż kiecke  :D
Ja też nadal krwawie. Są dni że tyci, a są że więcej. Trudno. Już 2 tyg po akcji. Ciekawe kiedy okres dostanę...lipa troszkę bo za dwa tyg wybieram się na weekend poza miasto. A nie wiem jak okres po akcji bedzie wyglądał. 
no to spytaj lekarza ile taka przyjemność kosztuje.
Odpowiedz
Musze ogarnac dodawanie zdjec trzeba zmniejszac zapytam dziewczyn to wtedy zalacze. Kochana ja pamietam ze po 1 akcji okres mialam normalny ale tez bylam wtedy czyszczona no i to by bylo na tyle bo mialam jeden wysmiewacz mysle ze skoro nadal ladnie sie czyscisz to okres powinien byc w normie moze troche obfitszy wiec jedz dziewczynko i sie baw ja za 2 tygodnie wesele i tez obiecuje szalec. O wkladke musze go zapytac z tego co czytalam tutaj to czasem sa z tym niezle jaja  :-) fajnie ze zalozylas ten wateczek  buzki
Odpowiedz
Kurcze. Może szczęście dopomoże chociaż raz i wstrzyma się ten okres do powrotu  :D
No tak trzeba zmniejszyć plik. Pokaż pokaż bo ciekawa jestem  :-)
A na wkładkach sie nie znam  :p
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości