Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Towarzysko o wszystkim i o niczym :)
Smile 
Cześć dziewczyny :D
taki wątek do pogadania o czym tylko dusza zapragnie. Na luzie i nie tylko.
Tak się z Wami związałam że z wielką ochotą pogadam  :)
Odpowiedz
Cześć Panika hejka
Cieszę się, że Ci się tu podoba :lol:
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Ja też się cieszę  :)
Poza tym mój jedyny przyjaciel z którym mogę o wszystkim, nawet o tym, ma jedną wadę...jest facetem  :D
Dla niego wszystko jest czarne bądź białe. I chociaż stara się poznać inne kolory, to widać czasami przerażenie w jego oczach, ale stara się jak może, chociaż nie zawsze ogarnia  ubaw
Wy rozumiecie jak nikt inny  :-)
Odpowiedz
Super Panika pomyślałaś o wszystkim wątku itd. Cieszę się że psychika dobrze u mnie też już coraz lepiej  :lol: za niedługo wesele muszę zakupić jakąś suknie i butki ale nic nie zastąpi faktu że jestem wolna  jupi kochane jaka najlepsza teraz na weselisko zupełnie przez ten macierzyński nie jestem na czasie.
Odpowiedz
Choćbym starała się ze wszystkich sił, nie pomogę. Ja z modą kompletnie na bakier. Mi ma być wygodnie, mam się czuć swobodnie, a reszta mi obojętna  :)
Odpowiedz
Rozumiem Cię z tym przyjacielem faceci pewnych rzeczy nie ogarniają. Niebieski to niebieski czasem zielonkawy ale jasno niebieski czy ciemno po co komplikować sobie życie. Chociaż zazdroszczę im właśnie tego prostego pojmowania pewnych rzeczy nie doszukiwania się 2 dna. Po pierwsze to po sukienkę muszę jechać a że liczę w kwestii kupna czyli płatności na mojego więc czekam aż on się zmobilizuje może coś wybiorę. Na codzień też moja kochana pomykam w trampkach ale na wesele mnie chyba nie wpuszczą  :rotfl: :rotfl: mój ma jeszcze 4 braci i każdy ze swoją gwiazdą ech będzie zabawnie bo każda chce być najlepsza wysmiewacz
Odpowiedz
Tego właśnie nie lubię u większości babek. Zawistnej konkurencji. Która ma lepiej, lepsze ciuchy itp. właśnie dlatego od 17 lat przyjaźnie się z facetem. On jest zawsze obok choćby nie wiem co  :D
No to Kochana do boju. Przyciemnisz wszystkie gwiazdeczki  okok
Odpowiedz
Z moją niską samooceną będzie ciężko ale walczę z tym wierz mi walczę  buzki hura
Odpowiedz
Oj. Znam ten ból. Wiele lat z tym walczyłam. Aż w końcu pojelam że szkoda życia na takie coś. Zaczęłam myśleć na opak. Jestem jaka jestem i tego nie zmienię. i zamiast walczyć z wiatrakami pogodziłam się z samą sobą. Od tej pory czuję się super. A jak komuś się nie "widzę" to niech nie patrzy, nie mówi do mnie i zajmie się swoimi sprawami. 
Wykorzustaj tę radość która Ci towarzyszy i powal wszystkich pewnością siebie.
Ty jesteś najlepsza i pamiętaj o tym a wszystko będzie łatwiejsze  buziak
Odpowiedz
Staram się cały czas jakoś dowartościować siebie z różnym skutkiem ale myślę że ćwicząc nad sobą dam radę. Dzięki za słowa wsparcia  :D
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości