Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Dziękuję że jesteście
Heart 
Może to nie ten wątek, ale dotyczy tematu.
Chociaż sytuacja w jakiej jest wiele z nas w tej chwili, nie jest lekka, a wręcz tragiczna, to bardzo się cieszę, że trafiłam na Wasze forum.
Tyle co się naczytałam w ciągu ostatnich tygodni, tyle słów pogardy na to co mamy zamiar zrobić, dołowało mnie niezmiernie. Ale prawdą jest, że czasami trzeba się znaleźć w określonej sytuacji, aby móc zrozumieć, jakie to uczucie. Moja sytuacja nie pozwala mi na inną decyzję od tej, którą podjęłam. W moim życiu jest jedna osoba, która wspiera mnie w mojej decyzji. Jedyny, prawdziwy przyjaciel. Reszta gdyby się dowiedziała, zrobiliby wszystko, aby mnie od tego odwieść, a inni ocenili w sposób okrutny. Oba wyjścia zrujnują mi życie, które i tak nie jest usłane różami  :-) 
Moja nadzieja na "normalność" leży gdzieś w Warszawie  zly i naprawdę nie mogę doczekać się aż ją dostanę. Im dłużej czekam, tym bardziej wariuje. Wycofałam się już z życia jak tylko to możliwe. Całe dni myślę, czytam, szukam, CZEKAM. Liczę że niebawem będę mogła ogłosić, że już po wszystkim.
Więc dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie, które w takiej chwili jest niezastąpione.
Odpowiedz
Panika.
Ja trafiając na forum.... Nic nie wiedzialam o aborcji. Oprocz tego ze byłam jej zwolenniczką. Uwazalam, ze kobieta ma prawo wyboru.
Ale nie mialam zielonego pojecia jakie sa poglądy dwoch stron.
Po zabiegu, postanowilam (potrzebiealam) zaglebic sie w temacie.
Nasze poglady byly mi bliskie sercu. Uczciwe oraz wiarygodne.

Przeciwników? Rozwaliły mnie. Brakuje w nich argumentów oraz zrozumienia. Niby sie tak kochajaubaw? A z ich ust plynie tylko pogarda oraz wyzwiska. Zachowuja się jak banda niedouczonych betonów.

Wiec proszę Ciebie nie czytaj tych setki bzdur w internecie. One nic madrego nie wnosza.

Masz forum- skarbnice wiedzy:D
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Witaj. Jakbym czytała o sobie.
Aż mi się łezka w oku zakręciła.

Ja kiedyś też przejmowałam się opinią otoczenia. Przeglądałam się w innych jak w lustrze tylko z czasem zrozumiałam, że to zawsze są krzywe zwierciadła. Bo ludzie z reguły mają taką durną cechę, że lubią czuć się lepsi od innych, więc albo będą Cię dołować przesadnym współczuciem albo od razu wdepczą Cię w ziemię.

Masz szczęście, że tutaj trafiłaś. Jest nas wiele. Jesteśmy różne, ale nie oceniamy.
WSPIERAMY

Ja też od niedawna tu jestem. Moja nadzieja jeszcze nie wyruszyła w drogę. Ja też jestem straszną panikarą, ale powiedziałam sobie, że co po tym, że będę szaleć jak i tak to niczego nie zmieni. Też jestem z tym sama jak palec.

I jeszcze dwie prośby do Ciebie
Nie czytaj!!!! a na pewno nie tych co tylko potrafią wylewać swój jad, bo to nie ma sensu takie umartwianie samego siebie.
I drugie to zaglądaj do nas. Jak masz doła to pisz, pisz. Zawsze ktoś odpowie

A i jeszcze jedno ŻYJ Kobieto, ŻYJ...
Życie jest jak książka, między rozdziałami musi być fabuła...
nie wycofuj się z życia, bo za chwilę zacznie się w nim nowy rozdział, spalisz kopertę, skasujesz maile i co dalej...

Mam nadzieję, że nie zdołowałam Cię bardziej.
Czytaj o dziewczynach, które też czekają i tych co są w akcji, bo to przed Tobą.
Powiedz sobie, że będzie dobrze, śledź przesyłkę i dawaj znać o zmianach

Trzymamy kciuki
Odpowiedz
Panika, ciesze sie ze nasze skromne grono jest dla Ciebie duzym wsparciem. Miło to czytac :D
Odpowiedz
Ja kocham to forum ;D Byłam w różnych miejscach, na różnych kobiecych forach. Wcześniej czy później zaczynałam się tam źle czuć. Dziewczyny kłociły się o byle co, skakały sobie do gardeł tylko dlatego, że uznały że ktoś je obraża bądź poglądy nieco się różniły ;D Doświadczyłam nawet stalkingu ;D za poglądy o aborcji rzecz jasna.

Tu zawsze przyjemnie się wraca. Chociażby po to, by doradzić i dodać otuchy innym zagubionym dziewczynom, które nie mają wsparcia z żadnej strony ;)

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości