Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


coś nowego
#1
proponuję najpierw zobaczyć to -> http://issuu.com/funfactorygmbh/docs/str...%2F6285838

zanim zobaczycie cene :P -> http://www.funfactory.pl/search.php?node=&text=stronic

Chciałam kupić ale chyba mnie nie stać
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
#2
cena faktycznie kosmiczna ale kształty bardzo zachęcajace

fajnie zrobione sa te zabawki
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#3
O ja, fajne :)

A mnie się w tym najbardziej podoba to, że w instrukcji pokazane sa sposoby użycia dla samego siebie, z partnerem, facet z facetem, kobieta z kobietą. No zaje....te, i to jest właśnie GENDER!!
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości