Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Ciasto śnieżka

Chciałam Was zachęcić do zrobienia
Szybki idealny na ciepłe dni

Najpierw pieczemy biszkopt. Na standardową blachę piekłam z pięciu jajek .
Na biszkopt wykładamy jabłka przesmażone z galaretką

KREM ZE ŚNIEŻEK

Niepełna szkl. mleka schłodzonego do tego mleka wsypujemy dwie śnieżki i ubijamy. Gdy ubite dodajemy zrobiona galaretkę rozpuszczona w połowie szkl. wody. Galaretka musi być zimna trochę tężejąca
Powtarzamy czynnosc drugi raz z innym kolorem galaretki.
wykładamy na upieczony biszkopt.
Na wierzch placka wykładamy owoce takie jakie mamy w danej chwili. Mogą to być brzoskwinie z puszki, wiśnie drylowane ze słoiczka lub co tam mamy.
Na koniec zalewamy galaretka rozpuszczona w mniej niż dwóch szkl. wody

Trzymamy w lodówce
Smacznego:)
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
mniam wygląda super mniam
Każdy z nas nosi w sobie piękno.
Cała sztuka polega na tym by umieć je odkryć.
Odpowiedz
Dzięki:)
Moj syn uwielbia to ciasto:) wczoraj robiłam. Dziś nie ma już połowy:)
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Muszę koniecznie wypróbować
Każdy z nas nosi w sobie piękno.
Cała sztuka polega na tym by umieć je odkryć.
Odpowiedz
mniam
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości