Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


"Magiczna gąbka"
#21
Tylko może spróbuj najpierw gdzieś w mało widocznym miejscu.
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
#22
Tak, gdzies na tylach, zeby nie pogorszyc.
Odpowiedz
#23
no jak ikea to może być problem z usuwaniem plam bo słyszałam od kilku osób, że z praniem i czyszczeniem ikeowych łożek i sof jest spory problem. Wyprałam kiedyś pokrowiec od sofy w pralce bo wylałam wino (użyłam programu delikatnego + delikatny płyn) i materiał się postrzępił ale plama się sprała.
Spróbuj może do firmy czyszczącej sofy zadzwonić i się zapytać czy dadzą radę usunąć taką plamę?
Tylko jak usłyszą ikea to mogą powiedzieć, że może być problem. Miałam do wyprania kanapę i pierwsze pytanie było czy jest ona z ikei bo jak z ikei to nie gwarantują, że się wypierze.

Może gąbka nie działa bo tusz wszedł w reakcję z tymi różnymi środkami i się zwyczajnie wżarł z skórę?
Odpowiedz
#24
No ja mam fotel z ikea. Owszem ma zdejmowany pokrowiec, ale po wypraniu spral sie tak, ze wyglada jak fotel po babci. A nie daj boze cos zaprac recznie to jasniejsza plama zostaje i tyle..
Odpowiedz
#25
no niestety :-( tak to jest z ikeą :-(

jak drugi raz wylałam wino na tę samą sofę :D to zasypałam solą i zostawiłam na 2 godziny i po dwóch godzinach wyprałam w samej zimnej wodzie i materiał jak ta lala i plamy brak.
Odpowiedz
#26
Wbrew pozorom dobry jest Ludwik do naczyń. Ale musi być to świeża plama.
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
#27
Wrania i jak fotel?
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości