Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

"Magiczna gąbka"
kiedyś wzięłam ją do ręki w sklepie i odłożyłam bo pomyślałam że ściema, ale skoro Crystal poleca, to kupię :)
Odpowiedz
(16-01-2014, 16:13)Renia napisał(a):  A osady z mydla? Na kaflach i kabinie?. Nie nawidze ich skrobac.

Do tego jeszcze nie doszłam :) ale spokojnie - testuję :)

Jak na razie fugi i jest ok :) ściany i jest ok :) plama z tuszu do rzęs i jest ok :)

idę testować :)

Zrobię Wam jeszcze zdjęcia jak wygląda przed, a jak w trakcie użytkowania :)

znika ;P normalnie magia :)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
orzesz cholera! ale fajna ta gąbka!!! :) czekam na silikon kabinowy
Odpowiedz
Każda pani domu musi ją mieć ;)
Odpowiedz
A teraz gąbka przed, w trakcie i po :)

Isagirl jeśli chodzi o silikon to schodzi :) ja miałam go pełno przy listwach, a teraz nie ma nic ;)

Renia próbowałam kawałek na kabinie i jest jakby ciut lepiej, nie wiem jak z osadami np. z mydła, bo niestety gąbki mi się skończyły i tyle z mojego testowania :(

Trzeba lecieć do Rossmanna po następne :) ja miałam prawie 90 metrów do zrobienia fug, a miałam 6 sztuk gąbek :) poszło 5 :) pozostała jedna wykorzystana do ścian :)

się dzisiaj narobiłam beczy i wiecie co?? padam...

Załączone pliki Miniatury

"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
No to jutro lece!!!!
Odpowiedz
Świetna sprawa, ja także muszę to mieć :)
Odpowiedz
odkopuje wątek po trzech latach i przyznam, że mimo że obiecywałam, to gąbki nie kupiłam

Ale teraz mam problem. Któreś z moich dzieciaków poplamiło tuszem z długopisu nowy fotem z ikei, obity jasną ekoskórą. Długopis im się wylał i powstały paskudne plamy na podłodze i na wyżej wspomnianym fotelu. Z parkietu tusz zszedł elegancko spirytusem salicylowym, ale z fotela nie chce za żadne skarby. Próbowałam:

-spirytusem
-octem
-kwaskiem cytrynowym
-zmywaczem do paznokci
-mleczkiem do demakijażu
- Cif'em
-Ajaxem do kuchni

uzyskałam tylko taki efekt, że wszystko mi się rozmazało i wygląda to paskudnie zly

może któraś z Was wie jak sobie z tym poradzić ?
Odpowiedz
Wrania taki artykuł znalazłam o czyszczeniu eko skóry

http://tipy.interia.pl/tag22375,czyszcze...cznej.html
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Magiczna gąbka nic nie dała, jutro będę jeszcze próbować z amoniakiem i gliceryną
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości