Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

"Magiczna gąbka"
Moje Kochane!!! :)

Nie wiem czy słyszałyście już o magicznej gąbce, ale jeśli nie to Wam przybliżę :)

Ostatnio będąc w Rossmannie (uwielbiam dział ze środkami czystości) wpadła mi w oko "magiczna gąbka". Jako, że koszt jej niewielki zakupiłam :), aby sprawdzić jej moc :D :)

"Magiczna gąbka" - usuwa plamy ze ścian (np. ślady od gumy z butów, kredek, flamastrów itp.), fugi, kafelki.

Jakie było moje zdziwienie, kiedy zaczęłam myć ściany szok - wszystko zaczęło pięknie schodzić :), a dopiero wzięło mnie zdziwko, kiedy zaczęłam czyścić fugi ( mając psa - lepiej nie mówić o ich wyglądzie). Jednak najlepsze jest to, że w ogóle człowiek się przy tym nie namęczy, ponieważ jednym ruchem schodzi wszystko :)

Gąbkę wystarczy zmoczyć tylko wodą i do dzieła :) podczas użytkowania ona się ściera, więc niestety na wieczność ona nie jest :D

Ja mam akurat gąbkę firmy Scotch-Brite, cena ok. 7 zł, ale widziałam również taką wyprodukowaną dla Rossmann, cena ok. 5 zł. Ostatnio w internecie widziałam również Jana Niezbędnego :)

Polecam gąbeczkę w szczególności babeczkom, które mają dzieciaki :)

P.S. napisałam ten wątek tutaj, ponieważ nie ma jeszcze działu SPRZĄTANIE :D :)

Załączam jeszcze obrazek :)

JEST NAPRAWDĘ MAGICZNA :) :) :)

Załączone pliki Miniatury

"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
Ciekawe czy silikon w kabinie by mi wyczysciła....?
Odpowiedz
(16-01-2014, 15:55)isafgirl napisał(a):  Ciekawe czy silikon w kabinie by mi wyczysciła....?

Ja dzisiaj testuję ją jeszcze na innych rzeczach więc jak coś dam znać :)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
Napisz, napisz-jeste bardzo ciekawa...
Odpowiedz
ooooo :) fajnie ze napisalas o niej sama jak bede na zakupach odrazu kupie bo moj maly pomalowal sciany tuszem do rzes i za bardzo nie chca zejsc...
Odpowiedz
Tutaj efekt fug :)

Przy moim psie niestety tak wyglądają :( ale dobrze, że jest "magiczna gąbka" i jednym ruchem wszystko schodzi :)

Idę testować dalej :)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
no jestem pod wrażeniem widziałam te gąbki ale myślałam że to jedna wielka ściema:-) teraz na pewno się skusze bo przy moich szkodnikach taka gąbka co błogosławieństwo:p
Odpowiedz
(16-01-2014, 16:04)bemolka napisał(a):  ooooo :) fajnie ze napisalas o niej sama jak bede na zakupach odrazu kupie bo moj maly pomalowal sciany tuszem do rzes i za bardzo nie chca zejsc...

Kochana ja właśnie w jednym miejscu miałam plamę po tuszu do rzęs :) i przed chwilą nią zrobiłam i zeszło :) jupi
Odpowiedz
A osady z mydla? Na kaflach i kabinie?. Nie nawidze ich skrobac.
Odpowiedz
Kurde wrzucacie takie fajowe rrzeczy caly majatek strace hi hi najpierw gadzety potem gabki ziola itd... super :D
Jeszcze jakby kto posprzatal... he
Gabke zakupie tez :-)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości