Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Ocet jabłkowy - czyli jako składnik diety odchudzającej
Thumbs Up 
Ocet jabłkowy - regularne spożywanie w niewielkich ilościach przyspiesza metabolizm, reguluje pracę układu pokarmowego, a co najlepsze spala tkankę tłuszczową i zapobiega jej odkładaniu się :)

Taki ocet pijemy trzy razy dziennie:

- rano na czczo
- przed obiadem
- wieczorem przed snem

Ja stosuję ocet jabłkowy BIO z rosmanna (jest w pełni naturalny) w proporcji:
- szklanka wody
- 2 łyżki octu
i tak trzy razy dziennie :) jeśli kogoś przeraża smak ( a jest mało smakowy) to można dodać łyżeczkę miodu. Jednak nie wiem czy faktycznie lepiej smakuje z miodem, bo nie próbowałam, jakoś przyzwyczaiłam się do tego smaku ;)

Efekty są widoczne przy regularnym stosowaniu.

Należy jednak pamiętać, żeby co jakiś czas robić tygodniową przerwę ( ze względu na to, aby nie nadwyrężać żołądka).

Ja pijąc ocet czuję się o wiele lepiej (brak wzdętego brzucha, jakiś opuchnięć, jednym słowem - lekko).

Więcej o właściwościach octu - znajdziecie u wujka google :)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
Temat mnie zaciekawił, ale z tego co się orientuję ma zbyt wysoki IG abym na diecie south beach mogła włączyć. Ocet jabłkowy ogólnie jest bardzo zdrowy. Zaleca się go pić nie tylko będąc na diecie.
Odpowiedz
(15-01-2014, 19:36)Samosia napisał(a):  Temat mnie zaciekawił, ale z tego co się orientuję ma zbyt wysoki IG abym na diecie south beach mogła włączyć. Ocet jabłkowy ogólnie jest bardzo zdrowy. Zaleca się go pić nie tylko będąc na diecie.

Dokładnie jest zdrowy :) i tak jak napisałaś zaleca się go pić nie tylko podczas diety :)

ja niestety nie wiem jak to się ma do Twojej diety :(
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
A czy ktos cos wie na temat zielinej kawy?

Zielonej
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości