Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Konkurs na najlepsze logo forum
Photo 
Forum działa. Shoutbox śmiga. Przybywa użytkowników i postów. Wszystko powoli nabiera charakteru. W jego standardowym "garniturze" brakuje jeszcze czegoś wyjątkowego. Jak wisienka na torcie :) Postanowiłem ogłosić konkurs na najlepsze logo forum, czyli obrazek na szczycie, po lewej stronie, który wita Was za każdym razem gdy się logujecie.
Zasady konkursu:
- obrazek powinien mieć wymiary 490x126 pikseli
- powinien pasować kolorystycznie do reszty i za bardzo nie razić
- najlepiej jeśli będzie efektem samodzielnej pracy i nikt nas nie będzie ścigał za nieautoryzowane użycie obrazka
- plik powinien być w formacie graficznym jpg
- prace wrzucamy w tym wątku
- zwycięskie obrazki wybieracie Wy.
Nagrody:
- pierwsze miejsce - 3 punkty reputacji
- drugie miejsce - 2 punkty reputacji
- trzecie miejsce - 1 punkt reputacji
Dodatkowo każde z trzech zwycięskich logo będzie przez jakiś czas ozdobą forum. Umówimy się jak długo.

Do dzieła!
Jak długo trwa ten konkurs? :)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
(06-12-2013, 20:44)Crystal napisał(a):  Jak długo trwa ten konkurs? :)

A jak długo chcecie? Może do świąt, np. 24 grudnia?
mnie tam się nasze logo - to zdjęcie co jest teraz podoba :)
chyba oddaje istotę forum
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Mi to zdjecie wrannasz przypomina :) podobne nie?
Tak, mi też :)
Mnie też się podoba, ale konkurs nadal aktualny Cool
Najbardziej chodzi o to, żeby coś zrobić, coś się działo i dobrze się bawić. Nie samym Shoutboxem człowiek żyje ;)
Może się też zdarzyć, że ktoś zrobi coś oszałamiającego, tak powalającego, że wszyscy będą chcieli by było nowym logo forum.
Jak idą prace nad logo na konkurs? Mam nadzieję, że coś tworzycie ;)
Sposób wykonania jest nieistotny - można np. ułożyć napis z dowolnych przedmiotów, które są pod ręką i zrobić zdjęcie. Święta tuż tuż, mamy do czynienia z przerażającymi ilościami jedzenia, można ustawić logo np. z ciastek :)
Konkurs zakończony.
Nikt nic nie zgłosił, nic nic nie wygrał :)
Jestem rozczarowany - naprawdę nie wiecie jak to zrobić? ;p Przecież każdy komputer ma jakieś narzędzie do obrabiania grafiki, a 30 minut na zrobienie czegoś to niewiele :D
Zamykam wątek.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości