Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Sposoby na bielsze zęby
Question 
Kobietki czy macie jakis sprawdzony, skuteczny i nie niszczycielski sposob na biale ząbki? Troche chce przed slubem rozjasnic. Szoruje od 2 miesiecy pasta ta co shakira reklamuje ale szału nie ma.
Odpowiedz
Mi pomaga płyn Listerine 2 lub 3 razy dziennie. Warto też wybrać się do higienistki na usuwanie kamienia. Czasem to przez kamień pasty wybiepające nie pomagają. Z domowych sposobów to skórka od banana :) pocierasz nią ząbki. Czy pomaga nie wiem ale robiłam tak jakiś czas w połączeniu z w/w metodami :)

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
Najlepiej iść do dentysty ja polecam metodę nakladkowa troche kasy kosztuje ale jest mega skuteczna i trwała:)
Odpowiedz
Używałam pasków wybielających i efekty są super :)
Odpowiedz
Truskawka :)
Trzemy ząbki i są bielsze.

Mi pomogła zmiana szczoteczki że zwykłej na elektryczną.
Zęby są zdecydowanie bielsze

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
Elektryczna szoruje od paru lat. Na usuniecie kamienia sie zapisze jak ktos laskawie odbierze telefon w przychodni ;) jak efekt bedzie mizerny to sprobuje paskow. Jakas konkretna marka czy wszystkie maja to samo w skladzie?
Odpowiedz
zrezygnuj z kawy i herbaty na początek :P
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
(24-03-2016, 15:59)owieczka napisał(a):  Elektryczna szoruje od paru lat. Na usuniecie kamienia sie zapisze jak ktos laskawie odbierze telefon w przychodni ;)  jak efekt bedzie mizerny to sprobuje paskow. Jakas konkretna marka czy wszystkie maja to samo w skladzie?

ja używałam blend-a-med ale już ich nie można nigdzie kupić.
wiem też że paski Crest są dobre (można kupić np na allegro), a ja chcę niebawem wypróbować białą perłę.
i usunięcie kamienia też polecam przed wybielaniem :)
Odpowiedz
a kawa i herbata najlepiej przez słomkę :))
Odpowiedz
Zielona herba tez taka destrukcyjna? Bo czarnej nie pije a kawa moze raz w tygodniu dla smaczku.
Korektorem sobie machne i bedzie cacy ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości