Antykoncepcja awaryjna - ella one NIE na recepte
#1
czytałyście artykuł 
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pigulki-dzien-po-nie-beda-dostepne-bez-recepty,629894.html
Supernova na fb juz sie wypowiedziała na ten temat, myślę ze czas zwierac poslady bo zacznie się niebawem walka o  każde prawo
jak nam to zabiorą to za moment będzie prawo do legalnych zabiegów
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#2
zly Matka czytałam i aż mnie trzęsie i puscilwm już konkretną wiązankę.
Cofamy się rozwojowo bardzo szybko
Odpowiedz
#3
. Bez jaj. Co za buraki

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
#4
Potencjalnie niebezpieczne działanie... Dziady, co za gnojki.
Czyli ma byc: Ile Bog da... Dziady... No brak slow..
Na szczescie mamy WHW !!!
Zamawiajac zestaw wzielam 3 op. awaryjnej pigulki, taniej niz za 1 w aptece.
Buraki, łaske robia ze racza wogole sprzedac. Co za kraj...
Odpowiedz
#5
W tym artykule
http://kobieta.onet.pl/zdrowie/newsy/pigulka-dzien-po-ellaone-tylko-na-recepte/2428gs

jest takie zdanie :

"Tymczasem, wg informacji lekarzy ginekologów, niektóre kobiety sięgają po nią nawet kilkanaście razy w ciągu cyklu. " zly zly

Dlaczego mamy cierpieć przez głupotę innych ? jak kilkanaście razy w ciągu cyklu ? po każdym stosunku biorą ? Co ja poradzę,że ktoś nie umie czytać ulotki ? nie umie zapoznać się choćby w Wikipedii z cyklem miesiączkowym i zastanowić się, czy rzeczywiście jest ryzyko ciąży ?
Dlaczego nie wprowadzimy recept na alkohol ? Ja lubię wypić jedną, dwie lampki wina od czasu do czasu, a mój sąsiad z dołu regularnie się upija, zatacza się na korytarzu i sika w windzie .... przez niego "środek ten jest nadużywany, co stwarza zagrożenie dla zdrowia" sciana sciana sciana
co więcej, gdyby rzeczony sąsiad miał żonę i dzieci, których na szczęście nie ma , stwarzałby również zagrożenie dla swojej rodziny, bijąc żonę i dzieci, co jak wiemy, ma miejsce w wielu rodzinach patologicznych.


no nie mam słów.....
Odpowiedz
#6
Z punktu widzenia prawnego rząd łamie wszelkie zasady.Zasada lex retro non agit pójdzie się rypać.

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
#7
wnerw


Załączone pliki Miniatury
   

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
#8
Ja bym chętnie zobaczyła te ich sygnały i informacje od ginekologów.
Jakich ginekologów - kolejnych chazanów? Jak je zebrali? Anonimowe były?

Już widzę jak takie informacje w ogóle były....jakąś bujdę trzeba puścić, żeby ciemny lud uwierzyła....uuu ginekolodzy sygnały i informacje dali, no tak wierzmy im, bo to przecież takie wiarygodne źródła informacji....tak jak testowanie broni elektromagnetycznej na polakach...też sygnały były...

Usuń źle, bierz antykoncepcję źle, urodź i oddaj też źle, boś wyrodna matka....wszystko źle
Odpowiedz
#9
Bo to jest to co ja wciaż powtarzam i znamy wszystkie na pamięć-im bardziej utyrana jestes, im bardziej biedna, im bardziej zaniedbana, im masz mniej do powiedzenia, tym lepszy obraz Matki Polki reprezentujesz.
Odpowiedz
#10
Niech mnie ktoś uszczypnie, błagam...
Co za buractwo. Nie wierzę w to, co się dzieje w tym chorym kraju, nie wspominając już o tym projekcie ustawy antyaborcyjnej. Ale czego się spodziewać po człowieku, który nie miał nigdy nikogo oprócz kota. Po prostu słów mi brakuje. A kościół zająłby się najpierw pedofilią i Rydzykiem, zamiast "troszczyć się" o kobiety.
Nie wiem, czy kiedykolwiek doczekam czasów, w których będziemy normalnym krajem, którym nie będzie rządzić PiS i kościół. Chyba czas emigrować.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości