Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

"Jest czas na pracę i jest czas na zabawę" JAJCO
June, pacnąć mam Cię ochotę;) jak to talentu nie masz ;)
Super pomysł i piękne wykonanie :))))
Odpowiedz
Mój wspaniały maż twierdzi ze nie przypomina to jajka ????  zly  

zadobra czekam na Twoje "jajco" ;)
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Teo sa jajka (ladnie pomalowane) wiec kwalifkujesz sie do konkursu!
Mamy juz 3 zgloszenia ;)
Która z dziewczyn zrobi jeszcze konkurencję naszej trójce?
Odpowiedz
Ho ho June fajne to twoje jajko:) napracowałeś się. Gratuluje:)
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Junka to z masy solnej? Ja swoje wstawie tylko muszę skończyć :)
Odpowiedz
piekne to jajo june! zreszta wszystkie macie jaja :D Dobry ten konkurs-wszak jajko symbolem życia :)
Odpowiedz
Nasze pisanki :) minimalistycznie jak co roku :)

[Obrazek: img_20160326082348_20160326_111945_zmniejszamy_pl.jpg]
Odpowiedz
Wrania:) piekne:)
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
(26-03-2016, 09:03)Kanapa napisał(a):  Junka to z masy solnej?  Ja swoje wstawie tylko muszę skończyć :)

Tak z masy solnej :)
[quote pid='83831' dateline='1458975838']
jajko kurze było dla mnie za małe  ubaw  masakra! potrzebuje więcej przestrzeni jak chcę coś narysować :D antytalent! 

[/quote]
Kanapa czekam na Twoją ;)
Wrania dołącza do konkursu!  :lol:
 Mój ulubiony styl minimalistyczny okok okok . Skandynawski też "kochać" !
Odpowiedz
Oj jajo z brzuszkiem 3D jest mega :) trzeba było w to serducha włożyć. Wrannasz może minimalistyczne ale pracy w to trzeba włożyć sporo :) przy okazji pokoloryzować nieco otoczenie.

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości