Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

"Jest czas na pracę i jest czas na zabawę" JAJCO
w związku z moją pracą stroiczki i inne pierdoly mam na codzien i juz mi bokiem wychodzą , w domu to nawet nie mam juz checi nic przystroić ... ale czekam na wasze prace z checia pooglądam :)
Odpowiedz
hehehe Renia ZajEBIstY Kurczak !!!!!!
p.s. moja pisanka podobna! Napis :p czytasz w moich myślach
Jutro wstawię swoją ;p dochodzi :)
Czekam na resztę prac!
Dawać! Dawać!
Jajek w domu nie macie??? To od męża zabrać ;p
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Basic gratulację - zadanie nadprogramowo wykonane  okok
Odpowiedz
Basic... To żeś poprzeczke podniosła... piękny stroik :-)
Odpowiedz
Podniosła tak, że ja nawet nie mam szans w przedbiegach :D
"Kiedy ludzie patrzą w ogień, ich oczy są bardzo szczere"  Haruki Murakami
Odpowiedz
Bug 
Moje zdjecie się chyba do konkursu typowo pisankowego nie nadaje :)
ale chciałam się podzielić zdjęciem, które świadczy o poświęceniu i trudzie, jaki trzeba wnieść by podkoloryzować nieco życie jajom wielkanocnym  mysli    

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
Teo, ale za to dobre chęci sa:) i to się liczy
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Zgodnie z regulaminem konkursu, organizator tego przedsięwzięcia nie może być uczestnikiem konkursu.
Hehhehe to się doceniłam ubaw organizator   ubaw

Dopingując Was do brania udziału w konkursie wstawiam własną pracę.
Talentu nie mam. Jest to moja pierwsza praca tego typu. Ale przyniosła mi dużo satysfakcji oraz wewnętrznego spokoju. Wykonując ją zapomniałam o życiu codziennym  :D

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ajaj junka jakie śliczne.
Wzruszyłam się :)
Kurcze laski, piekniescie to zrobiły.
A ja wstyd z takim kurakiem na kolanie zrobionym :p

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
Dziękuję Renia.
Brzuch jest 3D -ale na zdjęciu nie widać...
mam nadzieję ze przesłanie jest jasne???? :D
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości