Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

"Jest czas na pracę i jest czas na zabawę" JAJCO
Wink 
K O N K U R S 
Przyszła wiosna! Topienie Marzanny już za nami...ohhhh biedna ta nasza płeć :(   ,  ale jest jeszcze inny symbol wiosny! Wiecie jaki??? Pisanka.  
Więc może połączymy pożyteczne z przyjemnością? W końcu lubimy jaja  ;p

W związku z tym oficjalnie  ogłaszam konkurs na własnoręcznie wykonaną pisankę! 
Może być ona wykonana poprzez rysunek, grafikę komputerową oraz tradycyjną wydmuszkę.
Temat pisanki dowolny.  :lol:

Uprzedzam  zabrania się pobierania gotowych zdjęć z sieci na zasadzie "kopiuj-wklej". Plagiat nie przejdzie    nie

Nagroda główna - punkt !!!! 
Zakończenie oraz rozstrzygnięcie konkursu 31.03.2016!

Niech obudzi się w Nas kreatywność!!!
Do dzieła!

Załączone pliki Miniatury

Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Jak bym byla w domu to bym zrobila...a tak to mi nie wypada:)
Odpowiedz
Isaf chęci udziału w konkursie też się liczą :)

hehehe jutro będę walczyć ze swoją pisanką.
Kupie z 10 jajek może chociaż 1 wyjdzie ;) żeby bez wstydu tutaj wstawić :)
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Przyłączam się do konkursu :-) Zawsze brakuje mi motywacji, zostawiam to młodej, aaaale teraz to ten punkcik zachecajacy :-)
Odpowiedz
To ja pierwsza!
Mam talenta nie buja_w_oblokach

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
AaaaReniu, to serduszko.... a ja mysle co ten kurczak robi?! :-)
Piękny jest :-)
Odpowiedz
Superasne:))))
Szkoda ze ja nie mam talentu, ale może spróbuję
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Trochę odbiega od tematu, ale stroik robiony osobiście. Sama sadziłam żonkile, siałam owies, malowalam koszyk:)
Jajka sa to najważniejsze. :)))

Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Piękne serce_duze
Basic ty to masz talent :)

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
(24-03-2016, 15:40)Basic_F napisał(a):  Szkoda ze ja nie mam talentu, ale może spróbuję

jak możesz tak pisać boisie

przecudny stroik :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości