Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

domowe sposoby na trądzik
niczego nie dodaję , drożdże + wrzątek , mieszam i pod przykrycie i czasami mam gazowane beczy
Odpowiedz
No nie wiem co Ci powiedzieć Ona mysli
Wydaje mi się że takich nie powinno się pić, chociaż na 100% nie jestem przekonana.

A jak efekty tak w ogóle?
Odpowiedz
a to takie przyrządzasz? czy inne, Ona ?

[Obrazek: wizualizacja_drozdze_jedn_100g_big.jpg]
Odpowiedz
Nie , drozdze wyborne z biedrony kupuje i tak teraz sobie analizuje Twoj wpis Wrannasz i wiesz co :( u mnie sie nie krusza czasem tylko sa takie rozlazle . Zmienie dealera drozdzy ;)

Samosiu u siebie nic nie zauwazam , u mlodszego szybciej paznokcie rosna o zgrozo a u starszaka teraz jest wysyp - wiec tymczasowo nic nie umiem stwierdzic o :)
Odpowiedz
spróbuj tych Babuni, to są z Wołczyna, stare tradycyjne drożdże :) ja się pochwalę że po Humavicie V u męża zniknęły w końcu te wielkie kraterowe pryszcze, zostały tylko takie mniejsze i są takie jakby poobsuszane :) dzięki Samosiu za cynk na drożdże buziak
Odpowiedz
Drożdże powinny się kruszyć:) Wtedy są najlepsze.
Nie ma za co Wrania buziak

Jeśli chodzi o efekty u mnie to: dobra przemiana materii, paznokcie zrobiły się twardsze i rosną - jak na drożdżach:) co do włosów to ciężko powiedzieć bo obcięłam niedawno. Jak na razie robię przerwę, bo już miesiąc picia za mną:)
Odpowiedz
Samoś a co to jest to picie tych drożdży? Widzę, że piszecie o tym, ale chyba mi umknęło to.
Pisałaś o tym w którymś wątku? Dasz linka? albo może wyślij mi na prv :)
Odpowiedz
Pisałyśmy kiedyś na rynsztoku, dlatego pewnie Ci umknęło :)
Zaczęłam je pić, kiedy zapragnęłam poprawić kondycję moich włosów, oraz przyśpieszyć ich wzrost.
Nie tylko na włosy drożdże dobrze działają, ale na cały organizm, dlatego ze to naturalne, dobrze przyswajalne witaminki zwłaszcza z grupy B :)

Pijemy codziennie, 1/3, albo 1/4 kostki drożdży.
Kruszy się je w szklance i zalewa wrzątkiem, przykrywa i czeka się aż ostygną.
Wazne jest aby tego przestrzegać, ponieważ w przeciwnym razie mogą zaszkodzić.
Potem siup na zdrowie :)
Odpowiedz
Przemywanie twarzy płatkiem kosmetycznym nasączonym w mleku.
Mleko zawiera kwas mlekowy, który jest powszechnie stosowany w salonach kosmetycznych w zabiegach złuszczających naskórek, oczyszczających pory, łagodzących zmiany trądzikowe, zmniejszających ilość zaskórników.
Sama stosowałam i rzeczywiście 'jakość' cery się poprawia. Staje się gładsza, bardziej elastyczna i oczywiście zmniejsza się ilość niespodzianek ;) Należy tylko obserwować czy nie zaczyna się nadmiernie złuszczać i wtedy nie stosujemy tego 'toniku' codziennie tylko co drugi albo trzeci dzień.
Polecam wybierać mleko raczej tłuste niż odtłuszczone. Dzięki temu mamy również efekt lekkiego natłuszczenia naskórka i zmniejszamy ryzyko podrażnienia. Wybierać mleko w butelkach anie w kartonie (UHT).
Koliber potrafi latać do tyłu, ucząc nas, 
że możemy spojrzeć wstecz w naszą przeszłość ale ciągle musimy iść naprzód.
Odpowiedz
Ja powiem że większość tych metod znam bo próbowałam sama ;) nigdy nie mogłam się pozbyć trądziku, czułam się brzydka jak deszczowa noc xD. Nie pociesze Was niestety bo wszystko zawiodło..
W końcu układałam trochę kaski i kupiłam w aptece jeden dermokosmetyk francuski (nie vichyxD) i po 3 tygodniach zeszły lata problemu :D

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości