Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Konkurs na najlepsze zdjęcie zimy... której nie ma
Ale i podczas sprzątania znalazłam zimę ;)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
masz tak za oknem ?????? matko ..... pięknie...... u mnie śniegu nawet na lekarstwo
Odpowiedz
Tak Kochana :) dokładnie za oknem ;) a mianowicie ogród rodziców ;)

i co najlepsze znów zaczął padać śnieg :)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
Widze zdjecia sie sypia Crystal piekna fota:)
Odpowiedz
w stolicy też biało :) zdjęcie rozmazane, ale przynajmniej widać, że własne :P ja na pewien czas znikam z forum, będę tylko czasem wpadać, żeby nie narobić sobie zaległości w czytaniu ;) po sesji się odezwę, do zobaczenia

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(16-01-2014, 20:22)camilla napisał(a):  Widze zdjecia sie sypia Crystal piekna fota:)

dziękować buziak
Odpowiedz
piękna macie tą zimę, czy ja w innym kraju mieszkam :P ?? powodzenia Pau!
Odpowiedz
(16-01-2014, 20:23)pau napisał(a):  w stolicy też biało :) zdjęcie rozmazane, ale przynajmniej widać, że własne :P ja na pewien czas znikam z forum, będę tylko czasem wpadać, żeby nie narobić sobie zaległości w czytaniu ;) po sesji się odezwę, do zobaczenia

Ślicznie :)

Pau życzę zdanej sesji ;)

(16-01-2014, 20:24)wrannasz napisał(a):  piękna macie tą zimę, czy ja w innym kraju mieszkam :P ?? powodzenia Pau!

to się ciesz :D
Odpowiedz
Pau, zdjęcie rozmazane, ale to dodaje mu uroku. Bardzo ładne. Crystal, zazdroszczę ogrodu, przestrzeni i altanki. Pewnie fajnie się tam spędza letnie wieczory. :)
Odpowiedz
Ja chyba też w innym kraju mieszkam :p
Dziewczyny piękne zdjęcia :)
Pau powodzonka życze podczas sesji buziak
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości