Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Nowe życie, nowa fryzura :-)
Mnie jak pani kiedys zrobiła boba i wygladalam jak Kopernik....tak sie wscieklam ze wyszłam...nabralam troche odwagi, po chwili wrocilam i zrobilam aferę. I co wyszlam z salonu 2raz zadowolona i jeszcze zrobili mi zabieg mega nawilżający włosy za free
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz
@karla, a ja bym jej ładną reklamę w sieci narobiła :P tj gdyby nie fakt, że zaproponowano Ci coś innego ofkors ;)

U nas był jeden koleś który dziarał.. Niby wszystko pięknie fajnie, mówił że ma swój styl czy co to tam.. Ale kuźwa jak ludzie zaczęli go obsmarowywać na fejsie i pisać skargi do właścicielki o zwroty kosztów + kase na usuwanie albo covery [u kogoś innego oczywiscie], to nagle słuch o nim zaginął haha. Dawno nie słyszałam nic na Jego temat. Chociaż z racji zawodu mojego męża, zdarzają się osoby, które przychodzą te piękne tatuaże zakrywać ahaha.. ;D

PS. Ja na szczęście chodzę od kilku lat do tej samej fryzjerki i w końcu za każdym razem wychodzę zadowolona;D
Odpowiedz
Karla dobrze, że to tak się skończyło, że awantur nie musisz robić, żeby poprawili :/ Uważam, że kobieta zawsze powinna wychodzić od fryzjera u usatysfakcjonowana :) Ja mam swoją jedną od lat I się jej trzymam :)
"Kiedy ludzie patrzą w ogień, ich oczy są bardzo szczere"  Haruki Murakami
Odpowiedz
(29-02-2016, 08:55)Renia napisał(a):  No u nas na "świebodzkim " u ciapasów po 100 zł chodziły więc szał ciał :) Cały Wrocław popierdziela w kurtce lewandowskiej ;)
Współczuję :D
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości