Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Nowe życie, nowa fryzura :-)
to do mnie na północ jeszcze nie doszło ;p
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
A u mnie na północy juz dawno i nieprawda..... :)
Tez mi sie podobała taka kurtka..... Ale u nas to "chodzila" w cenie 250 + oraz wszyscy mieli ta limonkowa. Renia jade do Was na zakupy....heheee czarne sa?

Karla jak tam twoja nowa fryzura?
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Do nas też juz doszły. Dużo jest limonkowych właśnie :)
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Moja fryzura jest do niczego. Poszlam do najlepszego salonu, trafilam na wredna babe ktora szarpiac za wlosy przy myciu powiedziala ze tak musi byc. Mam placcki rozjasnione, niektore pasma zaczynaja sie od glowy, do tego tak mi pojechala plukanka niebieska, ze nie chce zejsc. Powiedziala ze jak po kilku myciach nie zejdzie, to zebym przyszla na poprawke.
Akurat moja Pani co ze mna tanczy zna bardzo dobrze wlascicielke, wyzalilam sie jej wczoraj- dzis wlascicielka zadzwonila do mnie zebym wybrala sobie termin i przyszla, ona osobiscie mi wszystko poprawi aaaa i jako forme rekompensaty zaproponowala robienie paznokci lub cos z zabiegow na twarz :-) ide za tydzien w srode, juz mi zlosc przeszla troche, ale kurka chodze w kitce bo mi wstyd wlosy rozpuscic... :-( zawsze pod gore ;-)
Odpowiedz
Karla, niech sobie będzie wredna, tylko, żeby na fryzjerstwie się znała.... Bo z tego co piszesz, to spieprzyła sprawę po całości!
Dobrze, że będziesz miała poprawkę i rekompensatę :)
Odpowiedz
Karla ty uwazaj na ta twarz, lepiej juz zrob se paznokcie :)
Odpowiedz
Ha ha, masz rację Isaf, paznokcie mniejsze ryzyko :-) słuszna uwaga! Jeszcze mi kwasem poleją, a masz babo rekompensatę :-)
Odpowiedz
Wiesz, wlosy odrosna i paznokcie tez a facjata zostanie :D
Odpowiedz
Heheee Isaf ;)
Chcialam pisac ze masz prawo do reklamacji.
Mozna śmiało reklamować-czytalam o tym ale jeszcze nigdy nie zastosowalam.....a musze się przyznać ze nie raz plakalm po fryzierze. Raz to ponad rok chodzilam w kucyku jak mi laska zrobiła cięcie skunksa na glowie.....beczy
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Pani Kochana idź do fryzjera rob awanturę niech to kurna poprawiają na koszt firmy. Kurde! Dofryzjera idziesz żeby poprawić coś czuć się lepiej...a nie po to by później chodzić w czapce. A pani swoje frystracje niech przełoży na śniadanie męża....
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości