Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Nowe życie, nowa fryzura :-)
Wink 
Dziewczynki, umówiłam się na jutro do fryzjera. Lata nie byłam a jak byłam to tylko podciąć końcówki.
Chcę zmiany :-)
Mam długi, gęste i sztywne ciemne włosy. Żadna gumka nie moze ich utrzymać i ciężko mi z nimi wytrzymać zwłaszcza w sporcie.
Wymyśliłam sobie wycieniowanie takie mocne i do tego ombre (smieszne slowo, do rana nie wiedzialam co znaczy :-) Chce aby od ciemnej gory bylo coraz jasniej do dolu, az na koncach bedzie jasno. No i nie wiem sama. Myslicie ze to ladnie wyglada? Bo zaczelam sie wahać... hmm ciezko mi podjac decyzje. A moze ktoras z Wad ma takie wloski?? :-)
Odpowiedz
Zmiana jak najbardziej wskazana :)
Ja np. z koloru ciemnej śliwki do takiego jasnego właśnie jak piszesz przymierzałam się dość długo. Zaryzykowałam i było warto. Jestem bardzo zadowolona . :)Najlepiej zapytać fryzjerki jak ona to widzi do twojej karnacji. Myślę że Ci doradzi:)
Jeśli ktoś kocha nas tak bardzo i nawet kiedy odejdzie Jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Odpowiedz
Ja fanką ombre nie jestem ale to ogólnie wynika z uczulenia na wszystko co masowe ( ombre, kurtki Lewandowskiej itp..)
U mnie w mieście wygląda tak 80% kobiet.

Co do zmian, jak najbardziej :)
Nie żałuj sobie. Sama w tamtym roku z brązu Weszłam na jasny blond i Czuję się z tym fantastycznie.
Cieniowanie na pewno sprawi że włosy będą " lżejsze", będą lepiej się układać i trochę się podniosą.

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
Dziewczyny, Seksmisja na polsacie :-) oglądałam ten film z 20 razy i za kazdym razem smieszy tak samo :-)
Odpowiedz
Renia, kurtki lewandowskiej? Ja to chyba zacofana jakas jestem, ale co zrobic, mieszkanie na wsi zobowiazuje :-)
Odpowiedz
Ja się tam Lewandowską i innymi nie bardzo interesuje :D idę, robię to, co mi się podoba i jestem happy :) Choć fryzjer u mnie był dawno. Zawsze się boję że moje włosy zostaną skrócone za bardzo :D nienawidzę pytań w stylu: tyle może być? :o

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
Karla jestes piekna wiec jak to sie mówi: ladnemu we wszystkim ladnie .....
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
(28-02-2016, 21:30)karla341 napisał(a):  Renia, kurtki lewandowskiej? Ja to chyba zacofana jakas jestem, ale co zrobic, mieszkanie na wsi zobowiazuje :-)

Na pewno u was też jest hitem tylko nie wiesz ze mówią na to kurtka Lewandowskiej.  Ja osobiście z radia się dowiedziałam.  Robili na ulicy wywiad z paniami w limonkowych kurtkach czy nie czują się dziwnie gdy całe miasto chodzi w tym samym co one :p

Załączone pliki Miniatury

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
Aaaa no to jasne ze je widziałam. Zastanawiałam sie nawet kiedys czy to nie u chinczyka je sprzedają, bo tych żółtych to rzeczywiscie masa. Krotko z przodu długo z tyłu... przypomina mi się pewna piosenka :-)
Odpowiedz
No u nas na "świebodzkim " u ciapasów po 100 zł chodziły więc szał ciał :) Cały Wrocław popierdziela w kurtce lewandowskiej ;)

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości