Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

muzyka w sklepie
hej  :-) dzisiaj cos zupelnie na luzie , musze stworzyc playlistę do sklepu z  artykulami typowo dekoracyjnymi . Mam do was pytanie , jakie utwory chcialbyscie uslyszec wchodzac do takiego sklepu ? Moze cos niedawno wpadlo wam w ucho a moze mozecie polecic jakis utwor ,ktory ma juz swoje lata ? Jaki rodzaj muzyki skłoniłby was zeby w takim sklepie zostac dluzej , cos wesoloego i skocznego czy cos bardziej spokojnego i wyciszającego ?
Odpowiedz
Cos relaksujacego. Posluchaj radia rmf relaks, gold lub innego na rmfon.pl i moze cos tam wybierzesz :)
A pierwsze co do glowy mi wpadlo to "...Moj jest ten kawalek podlogi..." ;)
Odpowiedz
I pamiętaj żeby opłacić ZAiKS i inne Takie:p

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
Hmmmm jak mam fajna muzyczke w sklepie i moge sobie tuptac nózka to lepiej wydaje mi sie pieniazki.
Postawilabym na hity, ktore sa znane naszym uszom (czyli z list przebojow) ...sa lekkie i relaksujace.
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości