Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Suplementy i odżywki - ćwiczymy :)
Chyba troszkę na odwrót ::-) :-)
Surowa ma mały a gotowana duży i byc może tej gotowanej nie powinno się mieszać z mięskiem.
Doczytam bo to rzeczywiscie ciekawe czy ta gotowana marchewka może być z białkiem łączona czy nie.
I z tym indeksem to strzelam, niestety nie odrobiłam lekcji i nie przeczytałam o filozofii tej diety. 
Ale niełączenie ziemiorów ze schabowym w panierce odchudza naprawdę :-)
Ja dziś zaczęłam dietkę :-)
Odpowiedz
Ale co na odwrot? Gotowana ma bardzo wysoki, surowa bardzo niski tak napisalam.
Odpowiedz
(21-06-2016, 00:07)isafgirl napisał(a):  Ale co na odwrot? Gotowana ma bardzo wysoki, surowa bardzo niski tak napisalam.

Sorka, mea culpa, źle przeczytałam na komórce.

Jest tak jak piszesz.
Odpowiedz
To ja zaczynam dietę na razem z Tobą :) zostaje przy cukrzycowej, jaką stosowałam w ciąży, chudnie sie powoli ale na zdrowo. W sumie podobna do tej o ktorej piszesz, tylko można łączyć węglowodany i białko. Ale tez je sie często, węglowodany tylko złożone i produkty z niskim indeksem glikemicznym. I sie nie gloduje :) no i ruch koniecznie
Ostatnio u mnie waga ciągle do góry i mimo, że nie wyglądam najgorzej, to chcę zatrzymać ten wzrost i zmienić nawyki żywieniowe. Już mnie nie odchudza karmienie piersią, czas się wziąć za siebie ;)
Odpowiedz
Super :-) Działamy :-) :-)
Odpowiedz
Dolaczam do Was zdrowe zarcie ; wykluczylam pieczywo i make pszenna i kazda ktora zawiera gluten uzywam tylko gryczana i ryzowa unikam slodkiego jem duzo warzyw konkretnie ziemniaki z pomidorkami salata czasem jajko lub zupki warzywne no i cwicze z chodakowska na przemian cwicze na gazelli lub spacerki po 6 km zobacze czy sie uda.
Odpowiedz
i jak idzie Dziewczęta? :-)

Bo ja jestem gruba bela :-( w nic się nie mieszczę :-(

Coś tam zaczęłam z dietą ale ostatnio zwariowany czas i na nic kompletnie nie miałam czasu, ale powoli powoli się przyzwyczajam do normalnego trybu życia :-)
Odpowiedz
Ja stwierdzam, ze kazda diete lepiej prowadzic w zime, bo jest mniej pokus po prostu :)
Odpowiedz
Ja też się jakoś bardzo nie trzymam diety, ale wystarczająco, żeby bardziej nie tyć ;)
Odpowiedz
Pau, to chociaż tyle :-)

Ja mam wrażenie, że z każdym dniem coraz bardziej puchnę ;-(
Więc u mnie to już nie ma żartów :-) dietkę wprowadziłam ale jeszcze nie ćwiczę ale się zbieram powoli,.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości