Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Suplementy i odżywki - ćwiczymy :)
Wink 
Hej :)  przez nieplanowaną ciążę musiałam zaprzestać regularnych  ćwiczeń  a nie miałam głowy do  diety :/ Dziś wznawiam oficjalnie swoje wariowanie z fitnessem :)  mam 173 wzrostu i 70..  hm..  chyba teraz 70siat kilka kilogramów :D źle się z tym czuje i mam nadzieję to naprawić. Może tutaj podzielimy się własnymi doświadczeniami,  przeżyciami związanymi z suplementacją,  planowaniem suplementacji,  sposobom na szybsze spalanie  lub jakimiś ulubionymi odżywkami? mysli
  Puki co ćwiczenia wspierałam Termogenikami tj np thermo speed extreme ;) I to bardzo dużo dawało. W ogóle byłam przeciwna całkowicie suplementom.  Ale wiele moich koleżanek ćwiczy regularnie  i wspiera się właśnie takimi rzeczami..bylam bardzo zdziwiona kiedy się dowiedziałem całej prawdy  :D Zastanawiałam się nad  L-karnityną.. Ale panują sprzeczne opinie o niej. pomaga zamieniać tłuszcz na energię przy długotrwałym stosowaniu. Mam jeszcze swój termogenik, dzisiaj byłam na treningu personalnym. Właśnie moja trener poleciła mi l-karnityne. Babka ma figurę po prostu zajebistą...aż zazdrosna byłam. 

Jeżeli macie jakieś doświadczenia z odżywkami i suplementami możemy wspólnie podzielić się opiniami i doswiadczeniami:) 

kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
heheee u mnie tylko "banan, bułka" ;)
kiepska jestem w tych sprawach.... :(
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
U mnie wszystko się zmieniło gdy dostałam kartę na miesiąc fitnessu. Nie chciałam zmarnować pieniędzy i chodziłam ot tak ;D ale spodobało mi się. Poza tym dopuki mam zniżki studenckie korzystam :) Teraz właśnie wkraczam w suplementy hah

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
Ja jestem za zdrowym odżywianiem i sportem, bez odżywek. Cóż, z racji przyszłego zawodu inaczej radzić nie mogę ;) chociaż nie mam z tym osobistych doświadczeń i zbytnio się nie interesowałam tematem.
Mogę tylko dodać, ze u mnie najlepiej zadziałała zwykła dieta cukrzycowa :)
Odpowiedz
W trzecim tygodniu stycznia zaczęłam ćwiczyć i przeszłam na dietę. Szukałam jakiś tabletek na zmniejszenie apetytu przed okresem - tydzień przed okresem włącza mi się ochota na wszystko w dużych ilościach! McDonald's, KFC, Pizza Hut, smażony makaron i inne tego typu rzeczy. Trafiłam na stronę z suplementem diety African Mango. Nie do końca wierzę w takie magiczne tabletki na odchudzanie i nigdy ich nie stosowałam, ale po przeczytaniu opinii na różnych stronach stwierdziłam, że spróbuję choć byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Tabletki doszły jakoś na początku lutego i od 5 lutego zaczęłam je brać. Muszę wam powiedzieć,  że dzień przed braniem tabletek ważyłam 64,3kg gdy startowałam z ćwiczeniami i dietą 65,1kg a teraz ważę 60,2kg. 
Nie wiem czy to tabletki czy co? Zobaczę ile schudnę za ok 2 tygodnie. Raz w tygodniu sprawdzam i wagę i cm i robię zdjęcia, więc zobaczymy za 2 tygodnie czy tabletki faktycznie dają taki efekt wow jak piszą o nich na różnych forach bo ja mimo wszystko wciąż nie za bardzo wierzę w te odchudzające suplementy diety. 
Chciałam jeszcze Wam polecić peeling całego ciała z kawy sypanej! Skóra jest niesamowicie miękka i znacznie bardziej jędrna! Stosuję codziennie pod prysznicem razem z żelem pod prysznic. Wiem, że to nie suplement, ale stwierdziłam, że może też was to zainteresuje :))
Odpowiedz
Ja nie do końca jestem za tabletkami z internetu. Na czytałam się i naogladalam masy nieprzyjemnych rzeczy, ale trzymam kciuki za długotrwały efekt Monic :)
Teo mój facet używał jakiś supli na spalanie i bardzo sobie chwalił :)
Ja staram się być aktywną mamą i tak w miarę możliwości zdrowa micha, bo jednak odżywianie to 70% sukcesu reszta to ćwiczenia :)
"Kiedy ludzie patrzą w ogień, ich oczy są bardzo szczere"  Haruki Murakami
Odpowiedz
Ja muszę już w końcu zalatwic i mój karnet. Jak gdzieś wcześniej pisałam, miałam postanowienie od 1.01 , ale że wyszło jak wyszło, no to się wstrzymałam ;D Może zacznę od przyszłego tygodnia :D

Co do suplementacji, to nie mam pojęcia. Ja nawet bez ćwiczeń nigdy nie miałam problemów z wagą. Też mam 173cm i obecnie waże 57kg, chociaż jeszcze w wakacje ważyłam 52/53 ;) Ale o tym już też pisałam.. Nie wiem czemu, dziwnym trafem na początku każdej ciąży automatycznie tyję ;D Przy pierwszej start z 57, pol roku po porodzie 52 [nic nie robilam]. Przed druga ciaza identyczna sytuacja, tez nagle ni stad ni zowad 57kg, a zadnych nawykow zywieniowych nie zmienialam [tylko to ciaza planowana, wiec moze podswiadomie] :D Teraz poki co waga leci lekko w dol, bo najwiecej w styczniu widzialam 58,7 :O. Nic nie robię szczegolnego i waga w dol^^

Ale u mnie sama waga to nic, jak wazylam te 53kg to i tak skora nie byla fajnie jedrna.. Wiec teraz czas sie ogarnac :D
Odpowiedz
Ja musze schudnąć do wesela na które mam iść w lipcu.  Dlatego postanowiłam a wszystkiego trzeba w życiu spróbować :) 
Dziewczyny,  część z Was jest mamami :)  to wyzwanie same w sobie!  I ćwiczenia najbardziej wymagające i  wysiłku fizycznego i cierpliwości psychicznej ;)  
Monic,  jak będę miała laptop to sprawdzę to,  o czym mówisz.  Mi jak stosowałam w grudniu termogenik masa znacznie spadła bo aż o 5 kg.  Teraz koleżanki i trenerka polecają mi l karnityne właśnie  :)  mal - pi  oj to ja nie wiem po co Ci fit :)  przecież już jest laska i sexi mama z Ciebie :)  ważyłam kiedyś co ty.  Myślę że na wadze przybralam przez leki sterydowe na astmę,  brałam je ok  13ście lat. A że astma to choroba przewlekła,  więc już 6 rok jak mi odpuściła. Chce to wykorzystać jak najlepiej umiem ;)
Jestem przed fitness właśnie.  Rozgrzewka na bieżni i rowerkach i potem siłka na brzuszek i nogi ;)  choć tej w Tarnowie nie bardzo lubię  bo nie lubię jak faceci się gapią jak się męczę :D

Odpowiedz
Oj tak, sterydy niestety tak działają. Ale jak już nie bieżesz to pewnie, że warto trochę poćwiczyć ;D

Ja samej sobie chciałabym udowodnić, że 'potrafię' się za siebie wziać ;D próbowałam kiedyś w domu 6W, to wytrzymałam 32dni, tylko dlatego, że..... mam arachnofobie XD i jak zobaczyłam PAJĄKA nieopodal mnie to przez kolejne 2tyg w swoim domu czułam się jak uwięziona, bałam się chodzić bez kapci, gdzie NIGDY ich nie używam, haha. No jednym słowem.. Pająk ze mną wygrał ;P haha
Odpowiedz
Witamina C lewoskrętna pięknie czyści flaczki przy regularnym stosowaniu
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości