Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

depilacja....
Leia jesteś bezcenna buziak
Odpowiedz
Właśnie tego się boje że jedno da przebić a drugiego nie...
leia dziękuje... tak właśnie myślałam że teraz jeszcze za mała:-) niby chce ale nie zdaje se jeszcze sprawy co to...
Odpowiedz
Iwa jakbyś się decydowała, obojętnie w jakim wieku to szukaj salonu który przebija od razu na dwa uszy.
Odpowiedz
leia jest u nas taki salon gdzie właśnie dziecią przebijają na dwa uszy tylko boję się że ona już po przebiciu będzie płakać żeby jej ściągnąć bo ją boli albo jej się odwidziboisie a ona tak jak mamusia:p jak się coś uprze to szokdokuczacz

Raczej poczekam jeszcze trochę :-)
Odpowiedz
Ja kupuję od lat. Są ok :)
Odpowiedz
aby nie było podrażnień na nogach po maszynce to dobrym sposobem jest posmarowanie ciała grubą warstwą oleju kokosowego i golenie razem z olejem - olej działa odkażająco i daje poślizg maszynce.

do golenia używam też płynu do higieny intymnej, no i używam jednorazówek jednorazowo i staram się golić włoski z włosem a nie pod włos - bo jak użyję drugi raz to zapalenie mieszków włosowych zagwarantowane a jak zapalenie mieszków to rozdrapane nogi i blizny :-(

ostatnio bawię się pastą cukrową albo woskiem twardym (jeśli chodzi o bikini bo zwykłym woskiem nie daję rady bólowo bo mam bardzo głęboko wrośnięte i duże cebulki włosowe i do tego bardzo gęste i mocne włochy) i zwykłym woskiem i paskami jeśli chodzi o nogi i ręce. Robię to u kosmetyczki bo sama bym sobie krzywdę zrobiła :-)

Ostatnio w ogóle nie używam maszynek bo przez to włosy stają się grube i twarde i szybciej mi odrastają i męczę się woskiem ale coś mi ostatnio spierdzieliły babki i wyrwały włosy bez cebulek i mi odrastają partiami i ciężko je wyrównać do tej samej długości, tak by wszystkie udało się wyrwać.

Zastanawiam się nad depilatorem - tylko nie wiem czy wytrzymam z wyrywaniem włosków na bikini a przede wszystkim na wargach.

zastanawiam się też czy nie zbierać na laser bo licząć koszty maszynek albo wosku to pewnie po latach kosztowo wyjdzie na to samo albo i mniej a mi włosy rosną na potęgę :(
Odpowiedz
zbieraj na laser :D ja też zbieram bo nie idzie inaczej
mam depilator w domu i zrobiłam sobie z nim przerwę bo włosy zaczeły mi wrastać w skórę i robiły się okropne stany zapalne
bikini to mega ból, moim zdaniem prawie nie do wytrzymania, naciągałam mocno skórę żeby nie czuć i robiłam najpierw gorącą kąpiel dopiero brałam się za depilację
mniej bolało ale nadal bardzo
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
No cóż... To niezbyt zachęcające Matka do sprobowania! Mój praktycznie nowiuski depilator ma już kilka ładnych lat... Wydepilowałam nim jedną lydke i kawałeczek drugiej. Raz. Noga to ból... Nie wyobrażam sobie depilacji pach... O wargach nie wspomnę! Podziwiam Was!!! Szacunek dziewuchy!!
Siła jest kobietą...
Odpowiedz
Też zbieram na laser :) robiłam woskiem. Dawałam dare. Kawał suki że mnie ;) bikini, pachy oraz nogi ... Początkowo super ale skutki? Masakra... Na pipce zaczęły wzrastać mi się włosy. Masakra. Przeprosił się z maszynka aby je wzmocnić. Ale w niektórych miejscach już są tak słabe że się wrastają.
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości