Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

depilacja....
powinnaś, dlatego masz podrażnienia bo skóra za tępa jest
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Ja używam depilatora i maszynki jednorazowej, ale coraz bardziej się kłaniam ku depilacji laserowej bo nie dość że musze się golić non stop i jeszcze te wrastające włoski i krostki...
Odpowiedz
Nie no ja nie wyobrażam sobie golenia czegokolwiek. Kiedyś dawno temu używałam depilatora ale mnie wkurzało że długo i niedokładnie. Od lat używam wosku. 5 lat temu zrobiłam depilację laserowa na paczy i bikini. Pachy wystarczyło tylko 2 zabiegi, bikini miałam 5 i teraz zrobiłam sobie jeszcze jeden ale tylko na wargi sromowe bo tam niestety jest ciemniejsza skóra i nie można użyć dużej mocy. Pod koniec zeszłego roku zdecydowałam że robię laser na łydki bo już nie chce mi się depilować. Przed laserem nie można wyrywać włosów minimum przez 6 tygodni i musiałam się golić. Jak dla mnie koszmar, nie wiem jak tak można całe życie. Jestem teraz po dwóch zabiegach i na razie pewnie więcej nie będzie bo wyjeżdżam na urlop i skóra będzie zbyt opalona na depilację. Swoją drogą może dwa wystarczą jak na pachy. Ja jestem mega zadowolona z lasera. Przez te 5 lat nie odrosły mi żadne wlosy które były usunięte. Boli jak cholera szczególnie bikini mimo siedzenia wcześniej przez 2 godziny z emlą. Na nogi i pachy jest świetny taki wymrażacz w spraju. Pani psika i depiluje i jest ok, boli ale minimalnie i nie ma takich podrażnień. Pamiętajcie jeśli zdecydujecie się na laser to upewnijcie się że to laser a nie IPL, po tym odrasta. Ja miałam robione na Light Sheer.
Odpowiedz
Leia a jaki koszt takiego zabiegu z laserem? Ja np najbardziej chciałabym pozbyć się włosów na nogach.
Odpowiedz
Tam gdzie ja chodzę to łydki kosztują 299, a od 4 zabiegu 199.
Odpowiedz
Leia a ile takie bikini kosztuje? Ja bym chciała właśnie myszę laserem potraktować :) i to oni tak robią wszystko? W właśnie tak jak napisałaś, wargi itd? Czy to musi być specjalny salon co to robi?
Słyszałam, że nie we wszystkich robią Cipusie
Odpowiedz
Leia po pierwszym zabiegu kiedy należy zrobić kolejny? Ile w sumie tych zabiegów potrzeba, no i na jaki czas włoski znikają ?
Odpowiedz
leia a ja tak o czymś innym:-) czy uważasz że 3 latce można przebić uszy?

moja mała dostała na urodziny kolczyki i chce uszy przebic ale ja nie wiem czy da sobie no i czy póżniej nie będzie chciała ściągnąć bo ją będzie bolało...nie wiem czy nie jest za mała jeszcze...słyszałam że najlepiej albo bardzo małym dziecią przebijać albo poczekać jak trochę dorosną..
Odpowiedz
Bikini głębokie czyli wszystko kosztuje 299, a klasyczne 199. Tam gdzie ja robiłam robią wszystko. Zabiegi robi się co 6 - 8 tygodni. Co do ilości to każdy potrzebuje inaczej i na każdej okolicy jest inaczej. Ja na pachy miałam tylko 2 a na bikini 5 i teraz jeszcze raz na same wargi. Generalnie wystarcza na zawsze, mi przez kilka lat nic nie odrosło.
Iwa ja takim maluchom uszu nie przekłuwam, dopiero 5-6 latkom które same tego chcą.
Odpowiedz
Moja ma kolczyki od 2.5 lat miala pol roku jak jej przekulam cwaniara jak miala rok nauczyla sie rozkrecac wkrety i zmienilam jej na normalne agrafki bo angielskie zapiecie tez by rozpiela he bardzo lubi nosic kolczyki ja zrobilam to w tym wieku bo sama wiem po sobie ze z reguly jedno ucho dzieci daja z drugim gorzej he
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości