Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

depilacja....
Magdusia pierwszy raz depilatorem po maszynce boli jak cholera bo włosów jest dużo i są grube. Jak się przełamiesz i wydepilujesz raz to potem mniej boli. Włoski odrastają trochę wolniej, są słabsze i cieńsze no i jak tak przynajmniej mam że mnie ich jest. Mam miejsca na nogach gdzie wcale nie mam włosów. No i fakt senerwujące jest to że po depilatorze nie mam takiej super gładkości jak mówią w reklamach i włoski odrastają - u mnie nie da się wydepilować wszystkich bo są nie równe, no i na pewno w okresie letnim musze to robić 2 razy w tyg, aby chodzić z odkrytymi nogami.
Ważne jest też żeby depilować nogi po kąpieli bo skóra jest napięta i mniej boli.

Pau a stosowałaś kremy lub balsamy po depilacji albo goleniu? Ja kiedyś używałam tyle że miałam na początku zaczerwienioną skórę i trochę mnie paliła. Teraz używam zwykłego balsamu do ciała jaki mam na stanie ;)
Odpowiedz
używałam zwykłego balsamu do ciała, spróbuję w takim razie te po depilacji, dzięki :)
Odpowiedz
po zwykłym też czasem piecze, najlepszy jakiś nawilżający no albo ten specjalny po depilacji/goleniu :)
Odpowiedz
u mnie na zaczerwienienia jest najlepszy nivea ten zwykly... :)

pau a czym depilujesz?
Odpowiedz
A no i ważne żeby bez alkoholu był ;)
Odpowiedz
magdusia, ja tylko golę jednorazówkami, ale i tak strasznie mnie to podrażnia ostatnio
Odpowiedz
ale robisz to na sucho czy w wodzie?
Odpowiedz
Js np gole sie w wanie jak sie wykapie namydlam i gole i potem czasem nabalsamuje jak nie zapomne balsamem
Odpowiedz
w wodzie, ale nie namydlam jak camila, powinnam?
Odpowiedz
Po mojemu powinnas sprobuj albo pianke do golenia kup ja namydlam i gole mozesz tez pianki do golenia uzyc ja jednak wole zwykle mydlo
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości