Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

depilacja....
Dziewczyny dzis od rana zaczelam o tym myslec wiec zakladam watek...
Zna moze ktoras dobre sposoby depilacji?? ja do tej pory uzywam maszynki do golenia niczego innego jeszcze nie probowalam a wkurzac mnie to juz zaczyna.... Szybko po tym znowu sa wloski i tak w kółko a w wakacje to juz wogole codziennie musialabym golić nogi...
Odpowiedz
Depilatory to dobre rozwiązanie. Z początku depilacja jest bolesna, ale włoski z czasem stają sie słabsze na skutek usuwania ich wraz z cebulka i zabieg ten z czasem nie jest juz tak przykry, jak na początku. Wydepilowane włosy odrastają znacznie wolniej, niż te ogolone maszynką.
Istnieją również różnej maści woski, ale nie stosowałam. Myślę jednak, że działa to na podobnych zasadach, bo i tu i tu usuwany jest włos wraz z cebulką. :)
Odpowiedz
a może znacie jakieś dobre sposoby na podrażnienia po goleniu nóg? bo ostatnio robi mi się mnóstwo czerwonych kropeczek, a skóra się strasznie złuszcza i piecze..
Odpowiedz
Ja mam inny problem. Czas depilacji mnie wykańcza i jej jakość. To się dzieje tak wolno i tak niedokładnie że szok.
Jest tak, najpierw golę golarką, potem po 2, 3 dniach depilator, pierwszy dzień, 30 min, drugi dzień 30 min i dalej są. Nie mam do tego siły.

Dodam, że mam depilator kupiony w zeszłym roku, Phillips Satinelle Soft
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Ja latem zdecydowałam się na pastę cukrową i to była totalna załamka... nie wiem być może ja to źle robiłam czy co, ale efekt żaden. Depilator mam, ale jakoś też nie jestem zbytnio zadowolona. I tak zostałam przy tradycyjnej maszynce :D

A dodam, że też chciałabym coś sprawdzonego i dobrego :)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
od paru lat jade po nozkach depilatorem lub czasem woskiem. juz mnie to nie boli. efekt moglby byc po depilatorze na dluzej ale nie rwie dokladnie wszystkich wloskow, niektore ucina. mimo to zdecydowanie wole niz trafycyjna maszynke i jeza na nogach po niej ;-). do wosku mniej cierpliwosci mam - dlugo sie nagrzewa w moim podgrzewaczu.
jak wygram w lotto to pojde na laser ;-)
Odpowiedz
(11-01-2014, 01:44)owieczka napisał(a):  od paru lat jade po nozkach depilatorem lub czasem woskiem. juz mnie to nie boli. efekt moglby byc po depilatorze na dluzej ale nie rwie dokladnie wszystkich wloskow, niektore ucina. mimo to zdecydowanie wole niz trafycyjna maszynke i jeza na nogach po niej ;-). do wosku mniej cierpliwosci mam - dlugo sie nagrzewa w moim podgrzewaczu.
jak wygram w lotto to pojde na laser ;-)

laser :) też mi się marzy ;)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
A ja kochane uzywam tradycyjnem maszynki do golenia jednorazowki niby ale mam na pare razy .Uzyeala depilatorow ale czas depilacji dlugi a i efekt marny bo jakos szybko odrastaly stosowalam tez pianki no dobre ale jednak utrzymuje sie przy maszynce:D
Odpowiedz
no laser bylby najlepszy tylko szkoda ze mimo takiej ceny trzeba to pare razy powtorzyc...
co do depilatora to u mnie nie ma opcji bo raz probowalam i nie moglam zniesc tego bolu...
Odpowiedz
Ja używam depilatora, ale i tak poprawiam maszynka po nim. Mnie akurat najbardziej wkurzają te wrastające później włoski beczy

Koleżanka polecała depilację laserową. Robiła sobie całe nogi tym. Mówiła, że efekt całkowitej gładkości utrzymuje sie długo. Później co prawda zaczynają znowu rosnąć, ale nie tak intensywnie i nie od razu na maksa, więc wystarczy tylko podgolić depilatorem i dalej ma się spokój.
Jedyne co to powiedziała, że boli jak cholera., że jak ktoś mówi, że nie boli to nie wie co mówi :P ale da się wytrzymać. Ja zamierzam sie kiedyś wybrać. Jak pójdę to opiszę moje wrażenia :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości