Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

szykuję się do zakupu
Magdusia ja jako 90 kg baba tez mam 3 stroje he jeden pilotki szary drugi podobny jak tu jest a trzeci taki czerwoniasty z koronki i poeiem Ci ze jak wyskoczylam w stroju pilotki z taca to penis od razu mu stanal he he nie ma kochana czego sie wstydzic wrecz uwazam ze taka niespodzianka dobrze wplywa w zwiazku .Trzeba tylko sie odwazyc mowie Ci to dziala a sex potem mega zajebisty
Odpowiedz
(10-01-2014, 20:06)iwa782 napisał(a):  mi też się podoba najbardziej ostatnie...a wiesz Crystal że też ostatnio rozmawialiśmy o tym z mężem że potrzebujemy trochę samotności....teraz tylko niańka i do dzieła:p

no i super :) teraz tylko wykonanie pozostało :)

....i będzie zabawa, będzie się działo i nocy znowu będzie mało... :D:)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
ostatni super :)
Odpowiedz
I jeszcze dwa gadżety ;)
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTg4IkAr8xUEQsatyflKwa...0N-56iFxmg]
[Obrazek: sexy-babydoll-Teddy-underwear-Women-embr...b-pink.jpg]
Odpowiedz
jejcia jakie piękne :) kurcze...
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
wypas:)
Odpowiedz
o!to ostatnie na noc poślubną idealne! :)
Odpowiedz
no to kochana szykuj się do zakupu:-)
Odpowiedz
Jeszcze takie:
[Obrazek: 76842737362123612BljxR6eqc.jpg]
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSumnztN97YC7jI4IzRnUK...lF_oR8MUxw]
[Obrazek: 61J3hwShQoL._SL1500_.jpg]
Odpowiedz
oj, by się mój P ucieszył :) to byłby dobry prezent. a gdzie takie cudo kupić?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości