Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

To teraz popiszmy o lodzikach :-D
Ula a twojemu nie przeszkadza że robisz dobrze koledze?? Albo tobie? ? Takie wymiany i swing nie przemawia do mnie
Odpowiedz
Skoro on sam to zaproponowal i wyszedl z inicjatywa to pewnie, ze nie :-) A my to traktujemy jako fajna odskocznie, jako cielesna ucieche, nie wkladamy w to emocji, czysty seks, orgazmy i jeczenie haha :P
Odpowiedz
Nie chciałam się wypowiadać, ale zmieniłam zdanie.
Zawsze uważałam, że jestem tolerancyjna i wyluzowana.
Ale sorry, nie wyobrażam sobie, żeby jakaś laska obracała mojego faceta albo żeby on godzil się na to, że ja z innym przy nim..
I to nieważne czy to jest mój stały partner czy facet na jedną noc. Mój to mój i koniec kropka.
Odpowiedz
O gustach się nie dyskutuje :D Swing nie jest dla mnie ale są tacy ludzie jak ula np którzy są bardzo otwarci.  Ja fantazjować lubię  ale jeśli ma się tego jednego faceta z którym sie przeżyło te kilka chudych lat życia  to po tym czasie miłość jest silna na tyle że  lody chce się robić  tylko jednemu.  I tylko wtedy sprawia mi to przyjemność. 

Co do calonocnych maratonów moje drogie :)  to..  My nie mieszkamy razem,  moje studia on ma inne miejsce pracy.  Jak się widzimy to nie wychodzimy z łóżka za często :3 lubię go zaskoczyć lodzikiem niespodzianką. Mimo że ostatnio nie było między nami kolorowo to innemu facetowi bym się tak nigdy nie oddała,  tyle lat to dużo najważniejsze że obie strony się starają.

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
Ja juz z moim facetem jestesmy 5 lat, naprawde przezylismy juz wiele a swing wplywa na nas jedynie pozytywnie
Odpowiedz
ula123 gdyby mój facet miał takie podejście do tych spraw jak ja to pewnie też byśmy swingowali.
byłam już w takich związkach gdzie dołączał ktoś trzeci do zabawy i wiem, że to mi się podoba.
obecny partner niestety nie akceptuje takich zabaw, więc robimy to tylko w swoim towarzystwie ;)
dokładnie tak jak piszesz, wszystko zależy od podejścia do tych spraw.
Wbrew temu co nam się wydaje dużo jest ludzi co mają je podobne do Twojego i Twojego faceta.

Ja lodzika lubię i mój facet też, co do techniki to jakoś nie mam sprecyzowane, ale nikt nigdy nie narzekał.
Z połykaniem to jest różnie, ale wolę tego nie robić, bo smak mi po prostu nie pasuje. Teorie krążące po świecie co do zmiany smaku spermy zostały wypróbowane i jak dla mnie nic to nie zmienia. Są też faceci co nie lubią takiego rodzaju pieszczot ;)
Odpowiedz
A ja potwierdzam! Ananas codziennie przez 10 dni zmienił smak spermy mojego miśka :-D
Odpowiedz
Ja napiszę, że oboje uwielbiamy oral. Podnieca mnie robienie loda, robie sie od razu mokra. No i w drugę stronę absolutna koniecznosć. Mąż, jak twierdzi, kocha lizać moja cipkę (a liże rewelacyjnie), a dla mnie bez tego to seks niepełny. Także ten... ciągnięcie i lizanie jest zawsze :)
Odpowiedz
:) skądś to znam
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości