Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

To teraz popiszmy o lodzikach :-D
A myślałam że wszyscy robią :P przyjemniej mój twierdzi że wszyscy mają tylko nie on :P Ale tak samo miał zakodowane ze w ciąży kobieta jest nie nasycona A mi wcale się nie chciało i ciągle kłótnie były. Bo wg niego miałam coś lykac na libido
Odpowiedz
znajac faceta to moze szukac tych lodzikow gdzie indziej ;-) ja nie widze w tym nic obrzydliwego, kocham jego cala dusze i cialo i nie brzydze sie niczego, wrecz przeciwnie jaram sie tym ze sprawiam mu przyjemnosc. A takie bzykanie, szybko w cipke i spac to nuudy. A on Ci robi minetke?
Odpowiedz
Nie zrozum mnie źle ula123 ale facet który zdradzi mnie bo nie chce robić mu loda to pizda nie facet.
Uważasz że twój by tak zrobił jakbyś nie spełniła wszystkich jego zachcianek i oczekiwań?
I serio z tą myślą chciałabyś iść z nim przez życie, prać mu gacie i rodzić mu dzieci?
No to nie zazdroszczę moja droga

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
Ja bym mu dala lodziki gdzie indziej <nunu>, szybko by się sprzętu pozbył :D
Odpowiedz
O masz Renia! :D Zmienilas avke, ja przeczytalam posta i sie zastanawiam kto to tak madrze pisze :)
Odpowiedz
Nie musi być szybko i spać :p
Odpowiedz
Ja tam lubię szybko i spać.
Rano wcześnie do pracy wstaje, w nocy córka mnie budzi.
No punkt widzenia zależy od punktu.. Eee..siedzenia?

"Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma"-J.Clarkson
Odpowiedz
Ja lubię go zaskakiwać. Nie musi wyraźnie domagać się. I często jest długo.
No ale my to akurat sporo czasu mamy, puki co sami a ja nie pracuje :)

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
Ehh to były czasy buja_w_oblokach
Sex maratony aż do świtu,  długie,  przerywane kęsem pizzy i łykiem piwa...  Świeczki, bla bla bla.

A teraz? Owoce tych uroczych nocy dbają o to by rodzice się nie zapominali i nie zrobili konkurencji do swego serca i gara zupy ubaw

Odpowiedz
Ojej jak ja doskonale pamiętam te całonocne maratony. Smak papierosów po i ta beztroska hah :D Teraz też jest ciekawie ale takie długie nocne akcje zdarzają się yyyy....raz na ruski rok. Papierosów się juz nie pali, do dzieciaka się w nocy wstaje i teraz jest co prawda często, ale krótko i intensywnie :)
"Kiedy ludzie patrzą w ogień, ich oczy są bardzo szczere"  Haruki Murakami
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości