Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

To teraz popiszmy o lodzikach :-D
Tongue 
Teofano była ostatnio zdziwiona, że nie ma nic o seksie oralnym, więc rozpoczynam nowy wątek w tym dziewiczym dziale :-D
Piszmy co nam ślina na język przyniesie :P o technice lodzenia która naszych partnerów wyrywa z butów, o wytryskach, gdzie je lubimy mieć, czy połykamy i może jakieś śmieszne historie związane z seksem oralnym :-D
To może ja zacznę, jako że mój facet nie ma olbrzyma to największą przyjemność mu sprawia jak robię mu głębokie gardło i bez pomocy ręki, samymi ustami doprowadzam do wytrysku, prawie zawsze połykam bo ma dobra spermę ale zdecydowanie wole gdy tryska mi na twarz, tylko muszę mieć wtedy możliwość zmycia tego z siebie i poprawy makijażu, no i oczywiście zawsze mu mówię "misiek, tylko nie w oko!" :-D

Uwielbiam też robić podwójne lody gdy zapraszamy jakiegoś innego chłopaka do siebie do łóżka, podwójny albo nawet potrójny wytrysk (raz to robiłam trzem na raz:-D ) to jest to co sprawia, że na samą myśl robię się mokra mniam chętnie też połykam sperme od innych facetów, ale tylko od mojego miśka jest taka smaczna bo dba o siebie, zdrowo się odżywia, zero papierosów i sporadycznie alkohol :)
Wytryski jakie lubie to takie obfite strzelające salwami, niestety mój facet rzadko tak strzela dlatego wyjątkowo jestem podjarana jak jakiś inny na mnie kończy i strzela na mnie  hura

A ze śmiesznych sytuacji to najbardziej wspominam to gdy leżałam na łóżku, po mojej prawej stronie mojej twarzy klęczał mój misiek, a po lewej jego kolega, obydwoje walili konia i mieli już kończyć na mnie, zamknęłam oczy i czuję ciepły nektar na mojej twarzy i nagle śmiech kolegi a potem mojego miśka. Ja nie wiedziałam z czego się smieją, miałam zamknięte oczy a oni cały czas się śmiali. Potem się okazało, że kolega nie doszedł na mnie bo mój misiek tryskając na mnie trafił również rykoszetem udo swojego kumpla, przez co on się zaczął śmiać i już nie mógł dojść, atmosfera upadła więc trzeba było zaczynać od nowa :-D
Odpowiedz
To się chwali :)!  

No mężczyźni to uwielbiają.  Technika jest ważna bo jak się wie co i jak to On dojdzie w minute :D mój bardzo lubi lody.  Podobnie jak u Ciebie lubi bez pomocy rąk i jak najgłębiej :3  ale ja sobie nie radzę z tym głęboko :)  może to kwestia długości a może moich umiejętności :D Zawsze jednak szybko dochodził gdy pięści się te kuleczki dwie.  Byle delikatnie i z wyczuciem.  Ważne jest też gdy facet dochodzi by zrobić masaż między jąderkami a  tam gdzie zaczyna się penis.  Wtedy facet przeżywa większą przyjemność przy szczytowaniu ale kosztem dużego wtrysku ;) Mój woli dochodzić w ustach  i kocha gdy się delikatnie lize główkę przy tym.  A tak w ogóle może  jestem sadystką ale lubię zabawy w ten sposób czasem nawet kosztem wchodzenia w klasyczny stosunek. On mówił że chce wejść  a ja NIE,  leż :3

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
PS łał 2 chłopak.. Otwarci jesteście. Ja mogę tylko fantazjowac :3 nie zostawia mnie dłużej sam na sam z żadnym kolegą ponadto jest strasznie zazdrosny o mnie :/ a kolegów ma ładnych :D No cóż nie każda ma takie szczęście :D

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
To wyszlo z jego inicjatywy

A ja to szybko podlapalam i teraz sobie swingujemy, jemu to sie bardzo podoba ;D kiedys mu zrobilas niespodzinke bo mielismy isc na wycieczke rowerowa, a po kryjomu powiadomilam o tym jego kolege, dolaczyl sie do nas w polowie trasy, zjechalismy na polanke i tak w plenerze, na kocyku zrobili mnie na dwa baty ;D piekna akcja. Teraz szukamy dziewczyny ktora by sie chciala do nas przylaczyc ale ciezko znalezc taka odwazna singielke :(
Odpowiedz
Myślałam że faceci do trójkąta to kobiety zapraszają :P A twojemu nie przeszkadza że robisz dobrze jego koledze?
Ja nie robię :P obrzydza mnie ta myśl. .wiem dziwną i okropna jestem
Odpowiedz
Chmurka- nie jesteś okropna i nie powinnaś mieć z tego powodu wyrzutów. Kazdy robi to co lubi, ważne by nie było przymusu i przyjemnosć miały obie strony. Jeśli Ciebie to obrzydza to poprostu nie dawaj się do tego rodzaju zabaw namówić. Inaczej będziesz się czuła poszkodowana, wykorzystana. Żadne podchody ze strony facetów typu "jak mnie kochasz to się zgodzisz" nie powinny mieć znaczenia bo to czysta manipulacja.

Dobrze mówię dziewczyny?
Odpowiedz
Dokladnie. Kazdy robi to na co ma ochote. Zycie intymne to szczegolna sfera gdzie latwo jest przekroczyc granice i zrobic komus krzywde, wiec tu trzeba miec jasno okreslone zdanie.
Odpowiedz
Zgadzam się z wami dziewczyny! ;-)
Odpowiedz
@chmura, tez jestem dziwna, bo nie lubię :P nie ukrywam, ze kiedys sie tam zdarza, ale to kilka minut jako "gra wstepna" i tyle ;p
Odpowiedz
Loda trzeba po prostu lubic :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości