Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Życzenia urodzinowe i imieninowe
Drogie kobiety.
Dzis wznosze za nas toast, pysznym moldawskim;) zycze nam tego abysmy zawsze solidarnie wspieraly siebie na wzajem i wszystkie mniej lub bardziej potrzebujące nas damskie duszyczki.
Aby kazdy kolejny dzień niosl nadzieję na lepsze czasy, dla nas polek i dla kobiet z calego świata w dużo gorszych życiowych sytacjach. Co bysmy zawsze czuly się kochane, doceniane, podziwiane. By nasi mężczyźni co dzien dziekowali losowi że postawil na ich drodze takie żywe cuda.
Zycze wam poczucia bezpieczeństwa, spokojnie przespanych nocy, poczucia spełnienia i docenienia. Niech każda chwila naszego życia bedzie chwilą piękną i nie zapomniana.
Tego zycze wam ja- Renia.
Trzymajcie się :D
luzik o orgazmach zapomniałam. Dużo dużo codzien i na zawsze sexu we wszystkie dziurki:) minimum 365 orgazmow rocznie.
Odpowiedz
Renia, dzięki za piękne życzenia od serca buziak

I innym dziewczynom też dzięki. Jesteście/jesteśmy super!
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Wraniu! Nasza dobra duszyczko:)
Zyj nam sto lat :)
Odpowiedz
Wszystkiego naj naj naj lepszego Wraniu:)buziakbuziakbuziak
Odpowiedz
wszystkiego najlepszego wraniu buzki bukiet tort
Odpowiedz
sto lat wrannasz! :)
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego. Żyj nam 100 lat kwiaty
Odpowiedz
Samych radosci Wraniu kochana buziak bukiet tort
Odpowiedz
Dziękuję Dziewczyny :) bardzo mi miło buzkibuzki
Odpowiedz
Kochana zycze Ci samych radosnych dni:-)STO LAT!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości