Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Życzenia urodzinowe i imieninowe
Wszystkiego dobrego :)
Odpowiedz
Wszystkiego Naj NAj NAjlepszego Poziomko :) buziak
Odpowiedz
Sto lat! Wszystkiego naj naj naj!
Odpowiedz
Dziękuje kochane moje buzki
Odpowiedz
Poziomko, mam nadzieję, że pięknie dziś świętujesz :)

Zdrowia, szczęścia, pomyslności! Niech Ci się wiedzie w życiu jak najlepiej! kwiaty bukiet kwiatek_2 roza prezent wibra misie
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Poziomka wszystkiego najlepszego !

kwiaty
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
Przyjmij zyczenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana
Niechaj dzien caly bedzie radosny,
Trzymaj sie Babo -aby do wiosny,
Szczescia zycze Tobie,sobie
I kobietom na calym globie
By marzenie sie spelnily
By nas chlopy wyreczyli
My dzis drinki i kaweczki
Nasze swieto dzis babeczki
:):):) kwiaty
Odpowiedz
Kochana wszystkiego co najlepsze kwiaty buziak
Odpowiedz
Moje drogie kobiety! Z okazji naszego święta chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Oby ten dzień był dla was piękny i radosny, niech kazdy dzień taki będzie. Aby zawsze usmiech gościł na waszych twarzach, szczery i radosny. Aby wszelka pomyślność i szczęście Wam dopisywało. Wszelkim problemom damy radę, bo mamy te siłę! buziak bukiet

Przy okazji dziękuję, po prostu za to że jesteście. buziak
Odpowiedz
Poziomko wszystkiego najpiękniejszego!!!!!

I Wam wszystkie kobiety świata w nasze święto!!!!!! buziak
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości