Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Powitania
Ociekam lukrem mniam jak to Supcia z Matką ostatnimi czasy buzki
Uwielbiam Was moje Kochane wirtualne przyjaciolki buziak

Więc widzisz Avoid my chyba jednak pomagamy bardziej "przy okazji" ;) jest to ważne dla nas nie zrozum mnie źle, ale sądzę, że gdyby wyłączyć z tego forum nasze pogawedki o wszystkim i o niczym i zostawic "suche pomaganie" jakie jest na innych forach dużo mniej by nas tu bylo.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Dodam jeszcze jedno, nam nie chodzi o wdawanie sie w dyskusje z antyaborcjnymi ludźmi. Klotnie z nimi są bez sensu.
Czasami lepiej jest zostawić link do forum niż w chory sposób rozmawiac.
Kazda z nas która miała aborcje wie jak sie szuka o niej informacji.
Od tego tez mamy swoja infolinie.
Nie rozumiem czemu mówisz ze malo dzialamy skoro tak naprawde nie wiesz co robimy ?
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Bo to forum jest bardzo intymne :)
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Kwintesencja Matko buzki jak zawsze ;)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Kolezanko Sympatyczna skierowalas ten post do mnie , poniewaz jestem tu "najswiezsza" , wybralam ten portal i tylko ten wiec jestem zamknieta na potrzeby Kobiet , czekam az same mnie odnajda i jak juz sa na tacy to ktorakolwiek i tak im pomoze , wiec to " slabo " tak dzialac - niestety "udalo" ci sie ze skutkiem odwrotnym do zamierzonego "zachecic" do pomocy w innych miejscach . Masz szczescie , ze nie jestem wrazliwa na takie oceny ludzi , ktorzy dzisiaj wpadli na nowe forum ( starego nie znam ) i wszystkie rozumy pozjadaly ! Od pierwszej chwili czuje sie potrzebna , nikt mnie stad nie pogonil , akcje znam od poczatku do konca i wiem kto to jest dziewczyna" a" a ktora to "b". Nie robie kopiuj wklej , nie pisze manifestow i nie chce zaistniec za wszelka cene . Na tym portalu robisz akcje z osobami bliskimi , takie daja wsparcie od pierwszej minuty pobytu , dlatego jest wyjatkowe . Nie zamierzam skakac z kwiatka na kwiatek , troche tu troche tam , skupiam sie ale porzadnie na swim zadaniu , ktore realizuje . Mamy XXI wiek , wyszukiwarki , fb , telewizje i tak naglosniona sprawe aborcji , ze wiele Kobiet nie ma problemu z odnalezieniem nas a kolejne zostaja zaproszone przez nasze Dziewczyny , ktore buszuja tu i tam. Jesli chcesz pomagac Dziewczynom , ktore tu trafiaja to bedzie mi przyjemnie Cie poznac a jesli uwazasz ze ja "ona" po akcji w czerwcu jestem tu bo jestem i nabijam posty to do diabla z taka znajomoscia !
Odpowiedz
Uuu ona.jak ostro ale bardzo dużo racji jest w tym co napisałaś. Bo to tak jak ja.nie wchodzę na inne fora.wczesniej juz to napisałam. A więc co jestem bezużyteczna. ? Lubie tu zaglądać nie po to żeby pisać aby pisać tylko po to żeby z moimi wirtualnymi przyjaciółkami być. Pogadać. Wyzalic się. Poradzić się.
Tu właśnie jest jak Matka napisała -intymnie.
ja trafilam na to forun bez zadnych problemow. Wiec jesli ktos potrzebuje pomocy to na pewno nas odnajdzie.
bardzo pięknie z twojej strony Avoid ze się udzielasz tez na innych forach.jestes wielka. Za to cie cenie.ja tak bym nie potrafiła doradzać. Staram się ale czasem mi nie wychodzi. Dlatego zostałam tylko tu.
Odpowiedz
No wiec witaj Avoid po raz kolejny. Jak juz znamy misje każdej z nas z osobna i nasza wspólna to włacha-nie nabijajmy juz postów w tym wątku tylko zapraszamy do innych-tych z akcjami, które właśnie trwają :)
Odpowiedz
Ja również przybywam się przywitać :-)
Jakiś czas, choć krótki, jestem tutaj na forum ale jest to mój pierwszy post. Jestem studentką drugiego roku, na razie zachowam w cichej tajemnicy, co studiuję ;)
Postaram się oczywiście bywać tutaj częściej! ;)
Odpowiedz
Witaj :) A co Cię tu do nas sprowadza Anabelle?
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Właściwie nie sądziłam, że w tak krótkim czasie zmieni mi się pogląd na wiele spraw i przyznam szczerze, że popieram Wasz tok myślenia i chęć pomocy oraz wsparcia dziewczynom, które nie mają się do kogo zwrócić będąc w niechcianej ciąży. Znalazłam Was przez przypadek bo sama kiedyś podejrzewałam, że zaszłam w ciążę, na szczęście to się nie potwierdziło ale szukałam sposobu, w jakim mogłabym dokonać aborcji... Trafiłam na WoW, potem na stronę, w której pisano na temat problemów z przesyłkami i tak oto znalazłam się tutaj :-)
Mam ogromną nadzieję, że nie będę nigdy musiała korzystać z Waszej pomocy i wsparcia, bo jestem osobą, która ogromnie przeżywa nawet drobne błahostki a ciąża jest ostatnim problemem, jaki chciałabym kiedykolwiek (przynajmniej na razie) posiadać. Niemniej jednak różnie może być i dobrze jest mieć świadomość, że jest do kogo napisać i nikt mnie tu nie skrytykuje. Przeczytałam parę wątków i bardzo Was za to cenię :-)
Myślę że pewnie będę się tutaj udzielała i chętnie przyłączę się do "grupy wsparcia" dziewczyn które tego potrzebują :-)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości