Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Powitania
No to już wiemy o Tobie "małe co nieco" :)

No trochę dziwnie to zabrzmiało, bo w dwóch postach napomknęlaś o ilości :p
Odpowiedz
Matko, nie wiem jak na nowym forum, bo jeszcze się tu nie zadomowiłam, ale na starym przeważały jednak kobiety które przeszły przez swoją aborcję i szybko z forum odchodziły. Chyba jednak dla niewielkiej części z nas jest to swoista misja, więc nie wiem czy moje powitanie jest takie typowe. Nie chciałam się wywyższać, jeżeli to tak zabrzmiało to przepraszam. W swojej dawnej działalności na Kafeterii czy na Forum Ginekologicznym bardzo często byłam jedyną osobą w wątku która prezentowała poglądy pro-choice więc poczułam się osamotniona i myślałam, że warto byłoby u was wspomnieć i o tych miejscach.
Odpowiedz
Dzięki za radę, w sumie obielam swą" pieczą " parę innych for internetowych, i szczerze, ciężko mi znaleźć czas na kolejne, bo w każdym z nich chce uczestniczyć ze tak powiem pełna gębą a nie po lebkach, trochę tu...trochę tu..
Zapracowalam sobievtakie.na szacunek i zaufanie,i bardzo mnie to cieszy bo nie zawsze tak było :)
P.s. Na kafeterii tez byłyśmy, póki wątku nie skasowali.
Odpowiedz
Avoid, większość z nas zna "te" miejsca :)
Niestety , ostatnimi czasy nie były zbyt przyjazne ;) i trzeba było mieć stalowe nerwy i duży dystans by tam gościć.
A poza tym nie zawsze jest czas na to by być wszędzie. Większość z nas pracuje, ma dzieci, rodziny, przyjaciól czy hobby...mozemy więc na pomoc i wsparcie poświęcić określoną ilość czasu :) stąd wynika tez "zamknięcie" na to jedno forum.

Renia to idealnie ujęła...lepiej być całą sobą z pelnym zaangażowaniem na jednym forum niż latać po kilku od czasu do czasu ;)
Odpowiedz
No:D ja jestem na trzech, nie! Czterech pełną gębą
Odpowiedz
Justa i Renia, jesteście jednymi z najaktywniejszych użytkowniczek więc to, że znacie i udzielacie się na innych forach mnie nie dziwi. Może jednak zajrzą tutaj i inne użytkowniczki dla których to będzie przydatna wiedza. Wiesz Justa, mi się wydaje że przebywanie akurat na "masz wybór" jest najmniej efektywne bo tutaj kobieta szybko otrzyma pomoc i to od którejkolwiek z użytkowniczek, natomiast na forach tępiących naszą działalność każdy nasz post jest na wagę złota i może zmienić czyjeś życie. Korzystając więc z okazji, może Reniu podzieliłabyś się linkami do innych for dyskusyjnych traktujących o aborcji ?
Odpowiedz
No ja to się raczej nie udzielam :(
Miałam epizod ;) no ale niezbyt przyjemnie tam było :p Wiesz, my mamy swpje zdanie na temat art i zestawu...a nie kazdemu się to podoba ;)
A poza tym naprawdę to wymaga dużo większego poświęcenia czasu ;) który nie zawsze jest.

Ale przemyśle to...może powrócę :)
Choć mamy tam już swoje wyslanniczki :D

Avoid, bo my się jednak trochę różnimy. ;)
Poza tym, że to co robimy traktujemy jako jak to okreslilas "misje". To my się poprostu lubimy :D Lubimy i rozumiemy. Przezylysmy to samo, mamy wspólne, nielatwe doświadczenie życiowe.
Nie chcę się wypowiadać za inne dziewczyny, wiec napisze o sobie... ja tu pozostalam z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, ze dostałam tak dużo wsparcia i zainteresowania od obcych mi kobiet, ze chcialam to "oddac". Po drugie polubilam dziewczyny buzki czuje się z nimi dobrze, mogę o wszystkim poplotkowac o każdej porze prawie :D
Wiele roznych miejsc podczytuje, nigdzie poza tym miejscem się nie wypowiadam. Bo to jest miejsce szczególne. Zrzesza osoby, ktore stanely przed taką sama decyzja... podkreslam to bo to jest wyjatkowe. Jesteś obecnie jedyna osoba, ktora tu się znajduje, a która nie doswiadczyla aborcji. Byla jeszcze niedawno jedna osoba, ale ona raczej podczytywala i podpytywala, nie miala aspiracji w udzielaniu sie i pomaganiu. Stad wyjatkowosc tego miejsca :D
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Justa...zgadzam się z Toba w 100% :) :)
Odpowiedz
Justa, my tez Cię uwielbiamy buziak
czas słodzenia ;)
Odpowiedz
Witaj Avoid. Myślę podobnie jak justa ja poprostu zaglądam tu po to by pogadać z dziewczynami.sa wirualnymi przyjaciółkami. Nikt tu nie krytykuje nie opluwa. A często służy rada.w każdej dziedzinie życia.
Kiedyś zajrzałam na kafeteria ale nie pisałam tam nic. Nie miałam ochoty akurat tam dzielić się swoimi przeżyciami. A tu i owszem.
taka atmosfera tu panuje :) :)
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości