Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Powitania
Witamy avoid :)
Pomocnych dłoni nigdy za wiele. Liczymy ze będziesz razem z nami tworzyć nasze forum.
Odpowiedz
Czesc Moja :)Nowa Kolezanko
Odpowiedz
Witaj Avoid :)
Rozumiem, że w takim razie znasz się z częścią dziewczyn juz troszkę lepiej :D
A z częścią nas nowych na forum nie, więc może napiszesz nam po krotce i bez szczegolow co Cie do nas znów sprowadza i jakim doświadczeniem i radami możesz służyć?
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Justa, nie wiem czy mogę powiedzieć że znam dziewczyny, może część mnie kojarzy, nie nabiłam na poprzednim forum kilkuset postów tak jak Ty tutaj :) Jestem tutaj bo uważam, że to wyjątkowe forum z wyjątkową misją, jedyne takie w polskim internecie i chce być jego częścią. Wszędzie indziej dyskusje takie jak tutaj są cenzurowane albo całkowicie kasowane, a na forach bez moderacji kobiety takie jak tutaj zalewa fala przekleństw. Od zawsze interesowałam się prawami kobiet, pomagałam tak jak umiałam tym które tej pomocy potrzebują ( w kwestii aborcji ) i towarzyszyłam w trudnych chwilach. Myślę, że właśnie na tym forum jest miejsce dla mnie. Jednocześnie apel do wszystkich kobiet tutaj: nie zamykajcie się tylko na tym forum i stronach pro-choice, uczestniczcie czasem w normalnych dyskusjach o aborcji czy o Arthrotecu żeby wyłapać dziewczyny które potrzebują naszej pomocy ( ja tak robię ).
Odpowiedz
witaj Avoid, ja Cię pamiętam :)
my tu mamy silną grupę która grasuje na forum medycznym i kafeterii, choć strasznie nas tam nie chcą ;)
Odpowiedz
Witaj Pau :) Ja się kiedyś bardzo często udzielałam na Forum Ginekologicznym ( kasują niewygodne wypowiedzi ale dopiero po jakimś czasie ), również na Kafeterii. Na Forum Ginekologicznym były głównie wątki o Arthrotecu ale zawsze to dobra okazja żeby wytłumaczyć że jeśli już Arthrotec to tylko z apteki a najlepiej to od razu kupić zestaw z wow. Także polecam waszej uwadze Forum Ginekologiczne - co prawda dawno tam nie wchodziłam ale kiedyś było zatrzęsienie takich wątków. ( Skorzystałam z wyszukiwarki forumowej: teraz też są zakładane tematy o Arthrotecu ).
Odpowiedz
Na forum ginekologicznym jest jeden wielki bełkot, kobiety wyzwane są od morderczyn, połowa postów jest kasowana i wogole nie wiadomo o co tam chodzi.
Ale tak avoid,nie zamykamy się w swoim światku. Przeczesujemy internet i pomagamy kobietom, bez względu na to.jaka metodę aborcji dla siebie wybiorą.
Odpowiedz
Avoid, ja tutaj nie zajmuje się "nabijaniem" postów dla ilości. Miło mi, że poswiecilas swój cenny czas, by przejrzeć mój profil ;)
Jeśli mam coś do napisania, to piszę. Jeśli nie, to nie!
Mam za soba dwie akcje...więc doskonale wiem jak to wygląda krok po kroku. Wiem też jakie emocje moga towarzyszyć podejmowaniu decyzji czy przebiegowi akcji. A skoro wiem, to służę swoim doświadczeniem :)
Wiem też, że są takie osoby, którym bardzo zależy na tym, żeby ktoś z boku powiedział "nie jesteś zła ", "nie jesteś pozbawiona uczuć ", "masz prawo do wlasnych decyzji, nawet jeśli nie są społecznie akceptowane ". Nie wymaga to ode mnie wielkiego wysiłku, a dla kogoś może być ważne ;)
Też uważam, że to forum jest wyjątkowe :D
Nic nie napisałaś o swojej akcji? Czy to oznacza, że nie masz takowej za sobą? A jeśli masz to za pomoca art czy zestawu?
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
Witaj ponownie
Dla nas to co napisalas w powitaniu to codzienność. Taki nasz chleb powszedni. To ci opisalas nie różni sie od naszej pracy niczym. Ale zawsze to dodatkowe ręce do pisania ?

Moja prośba do ciebie, patrząc na nasze burzliwe dzieje, nie zamykaj sie tylko na swoja wiedze. Nie udowadniaj nam ze wiesz więcej. Dzielimy sie wiedza, staramy rozumie a nie wywyższać.
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Renia, ja nie twierdzę że wszystkie zamykacie się w swoim świadku, post ten kierowałam do osób które głównie wypowiadają się na tym forum i myślą, że kobiety same nas znajdą ( czasem znajdują a czasem trzeba im w tym pomóc ).
Renia, na większości innych forów kobiety są wyzywane od morderczyń co nie znaczy, że nie należy na nich pisać. Na forum ginekologicznym kiedyś wstrzeliłam się w okres wakacyjny gdzie nikt nie moderował i można było sobie spokojnie popisać, kilka kobiet wtedy otrzymało ode mnie pomoc. Teraz też są wakacje więc można by spróbować....

Justa, z tym nabijaniem postów to nie był żaden zarzut, przepraszam jeśli tak to zabrzmiało. Chciałam tylko wyrazić, że mi się nie udało aż tyle tych postów napisać co Tobie, tylko tyle. Co do swojej akcji to takowej nie miałam, towarzyszyłam mojej przyjaciółce w aborcji i od tego się właściwie zaczęło, potem było pomaganie kobietom wirtualnie i telefonicznie -poza tym forum- także mimo, że nie mam swojego doświadczenia to myślę, że mogę się w tych kwestiach wypowiadać.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości