Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Dieta South Beach
Gratuluje kochana buziak
Odpowiedz
Samosia możesz być z siebie dumna:)
Gratuluje i zycze dalszej determinacji w drodze do upragnionej wagi:)
Odpowiedz
Dziękujębuziakbuzki
Odpowiedz
w 6 dni ?? to rewelacyjny wynik !! chyba spróbuję tej diety mysli nie jest tak restrykcyjna jak dukan, a skoro daje takie efekty mysli i jeszcze majonez można :rotfl:
Odpowiedz
alez jestem dumna że Cie Samosiu namówiłam kiedys na ta dietke :lol: ze Cie na minę nie wsadziłam i się nie zraziłaś. Ah jaka ja jestem wspaniała hahaha ubaw Musze sie nieco dowartosciowac :rotfl:

wynik świetny, oby tak dalej :D
Odpowiedz
Tak, tak pamiętam owieczko :) Jestem Ci bardzo wdzięczna za tą rozmowę na rynsztoku:)
Odpowiedz
Samos jak tam idzie ?
Odpowiedz
Miałam nadzieję że nikt nie zapyta :lol:
No nic... Waga stoi. Tak sobie tą ciążę wkręciłam, że nie miałam weny do odchudzania.... Wiem, wiem, marny pretekst, ale tak właśnie było :(
Odpowiedz
;p to co od poniedziałku ?
Odpowiedz
Tak, ale już sama nie wiem od któregobeczy
Chyba już nic nie obiecuję. Dam znać gdy schudnę:p
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości