Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Dieta South Beach
Ja akurat nie słodzę kawy :) nigdy nie słodziłam, za to dodawałam tłustego mleka, ale cóż jakoś to przeżyję. Leczo zjedzone. Dupy nie urywa, ale przynajmniej się najadłam.
Odpowiedz
Przyzwyczaisz sie. Po dwóch tygodniach takoe kedzenie w ogole mi nie przeszkadzalo, a i czulam się fajnie i leciutko. Moją diete zniweczyl pewien tort weselny;)
Odpowiedz
Samosia nie jestes sama tez mam diete tylko ze ja od wczoraj... :)
Odpowiedz
Zobaczymy jak to będzie u mnie. Jak na razie czuję się jak napompowany balon. Mam wrażliwe jelita i nadmiar jarzyn mi nie służy. Może to kwestia kilku dni i organizm się przyzwyczai.
Odpowiedz
Ok, to pierwszy dzień za mną. Zjadłam fasolkę, obrzydliwe leczo, serek wiejski 3%, tuńczyka, 2 jajka. Dziś nie mam smaku na wiecej. Biegałam, ale słabo, z ogromnym trudem (na kacu) i kontuzji się nabawiłam, mam nadzieje że do środy kostka przestanie nawalać. Posmaruję żelem może minie :) Daję radę, póki co i dam radę ogólnie, jestem zdeterminowana :)
Odpowiedz
Podsumowanie dzisiejszego dnia: śniadanie- zupa koperkowa z serka wiejskiego light z jajkiem. Obiad- pół fileta z kurczaka, siekana kapusta pekińska. Kolacja- 2 jajka sadzone na pomidorze z papryka, na łyżeczce oleju rzepakowym. Teraz piję kakao z mlekiem 0,5%. Prócz tego wypiłam dwie kawy, dwie herbaty czerwone, skrzyp, pokrzywa, woda. Ogólnie ok 800 kalorii.
Odpowiedz
ale że alkoholu nie można? no jak to tak? i to dwa tygodnie? olaboga to nie dla mnie, bo ja sobie lubię czasem winko strzelić po pracy czy cuś :P

Ja nigdy nie stosowałam, żadnej diety. Szczęście takie, że nigdy nie musiałam tez, bo miałam dobrą przemianę materii. Jedyne co to duzo się ruszałam. Zawsze pełna energii, wszędzie mnie było pełno.
Teraz to widzę najbardziej, że to jest dla mnie dobre właśnie - ruch. Nie jem dużo, nie jem śmieci. Wyznaję zasadę, że jem wtedy kiedy czuję głód i tyle ile potrzebuję, nie napycham się na siłę, bo "się zmarnuje". Jednak się zasiedziałam i prawie zero sportu i to zaczynam widzieć na ciele.

Nie jest źle oczywiście, ludzie mi mówią że głupia jestem bo chuda. Ja nie mówię, że mam nadwagę czy coś, ale widzę że się zaczyna odkładać i lepiej teraz coś z tym zrobić póki mało tego.
Póki co wróciłam na squasha i saunę i ganiam raz w tygodniu, zamierzam tez brzuszki ruszyć, a może i coś więcej :)

Samosia trzymam kciuki za Ciebie i dopinguję :lol:
Odpowiedz
No też mnie to boli ze alkoholu nie można :) Jeszcze nie zapoznałam sie dokładnie z 2 i 3 fazą, ale gdzieś tam wino jest dozwolone ;)
Odpowiedz
Samosiu. A nie za malo tych posiłków? A gdzie dwie przekaski? Drugie sniadanie i podwieczorek. Jak bedzoesz jadla za zadko to za duże spadki cukru we krwi się pojawią. Ta dieta opiera się na 5 posilkach z tego co wiem. 800 kalorii to rozpaczliwie malo.
Odpowiedz
dobrze by było żebyś co najmniej 1000 kalorii zjadała, bo potem efekt jojo gwarantowany, poza tym ciężko na dłuższą metę to wytrzymać i szybciej się złamiesz. ja teraz jem tak mniej więcej 1500 kalorii, nie jestem nigdy głodna, więc łatwo mi to przychodzi (tzn do momentu kiedy moja bulimia się nie odezwie..a to się zdarza. ale zakładam, ze osoba nie mająca zaburzeń odżywiania nie bedzie miała problemów z wytrzymaniem długo na takiej diecie). ale i tak gratuluje że robisz to co sobie założyłaś :) mój organizm już by wył o pieczywo :P
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości