Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Dieta South Beach
Samosia, a ile Ty w ogole ważysz i ile masz wzrostu, jesli można wiedzieć? może po prostu Twój organizm ma odpowiednia wagę i dlatego więcej nie schudniesz? Ja tez na Dukanie chciałam schudnąć do 65, ale mój organizm powiedział stop na 68 i choć na glowie stawałam, nie zeszlam poniżej magicznej granicy. :)
Odpowiedz
Ciężko mi się przyznać ale ok, powiem 168/9 i 72 kg. Moje marzenie to 65, ale jestem realistką - jak dobiję do 68 będę skakać z radości.

Noszę koszmarne 42 :( buuu
Odpowiedz
no to Kochana, jesteś kobietą która ma wszystko na swoim miejscu. ! :)ja jestem tego samego wzrostu, ważę 69 , ale moj biust gubi się w misce B, więc jesli Twoje dodatkowe kilogramy to piękny biust, uważam, ze nie powinnaś mieć sobie nic do zarzucenia. :)
Odpowiedz
Jej, ale jesteś kochana buziak No mam cyca 70/75 D kiedyś byly większe, ale po porodzie/ karmieniu trochę zmalały. Sęk w tym że ja po prostu czuję się gruba, bo kiedyś byłam szczuplejsza. I mimo że do sukcesu to tylko te kilka kilogramów to wątpię że zmieszczę się w swoje stare ciuchy. Nie ma mowy.... Ja nie wiem. Rok od porodu, a biodra nadal szerokie.
Odpowiedz
oj tam, oj tam,, Samosiu, ja tez 10 lat temu ważyłam 54 kg, i spodnie 36 nosiłam ;) wiadomo, że nasze cialo sie zmienia, porody, diety, teraz zima, kazdy ciałka nabiera,

sprobuj może wiecej pić, oszukasz troche żołądek i mniej zjesz, jeśli źle sie czujesz w swoim ciele, to trzymam kciuki za sukcesy na SB. buziak
Odpowiedz
Dziękuję wrannasz, od jutra startuję :)
Odpowiedz
Już jest te jutro ;) Już zaczynam Ci kibicować :-)
Odpowiedz
No i ja trzymam kciuki kochana
Odpowiedz
Witam z rana :) No to zaczynam. Jak na razie zjadłam śniadanie, czyli fasolkę szparagową z puszki, bez cukru i piję kawę z mlekiem 0,5%. Później będę robić leczo z cukinii, kurczaka, chudej wędliny, papryki, pomidorów, zrobię wiecej to zjem na 2 razy, a na kolację chyba zrobię sobie taką zapiekaną papryczkę.
Dziś też będę biegać, ale nie wiem jak mi to wyjdzie, bo wczoraj popiłam :D

Poszperałam w sieci i natrafiłam na kilka sprzecznych informacji dotyczących pomidorów, niby nie wolno bylo kiedyś, ale juz wolno. W niektórych miejscach wyczytałam także ze kawy nie wolno, a na innych stronach ze.wolno do 2 kubków dziennie. A i jeszcze jedno.. Nie wolno marchewki. No to niezły zonk, bo wszystkie mrożonki ją mają.
Odpowiedz
Samosiu tez slyszalam o tej marchewce. Ale ją jadlam i tak. I schudlam. Kawe tez pilam z mlekiem i slodzikiem.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości