Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Dieta dr Dukana
A ja rano miseczka z makaronem pelnoziarnstym. Obiad kurczak, ryż i sałatą, podwieczorek pomarańcz i kolacja kanapka z szynka i hermata z pokrzywy i skrzypu. Półtorej godziny marszu :)
Odpowiedz
zjadlam juz jajka :) ja potem tez spacerek z pieskiem :)
Odpowiedz
A co ile sie będziesz ważyć?
Odpowiedz
co tydzien chyba
Odpowiedz
nie jadłam jeszcze nic :P
tylko 2 kawy
ale zwalam to na chorą Zośke
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
Maskota, marsz jeść.
Daj mi nr do Pana Męża, będę mu donosić.
Trza Cię przypilnować cholero jedna. Wiesz jak zaburzasz gospodarkę cukrową organizmu?
Wiesz, jakie Ci się robią wahnięcia?
Jak nie zaczniesz normalnie jesć to nie tylko Zośka zachoruje :P
A dla dzieci masz być zdrowa, przynajmniej jeszcze jakie 15 lat. Potem sobie możesz szaleć, chyba, że wnuki też pragniesz bawić :P:P
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Śniadanie plaster wędliny, bardziej po to aby kawy na czczo nie pić. Drugie śniadanie miseczka barszczu z kiszonych buraków z 2 jajkami, obiad dwie łyżki kaszy gryczanej z filetem grillowanym plus surówka. Kolacja: pomarańcz, banan, łyżeczka otrębów, pół szklanki jogurtu naturalnego. Godzina marszo-biegu, brzuszki, przysiady. A ty Kamilka jak tam?
Odpowiedz
DZiewczynki 3 dzien minal super moje menu : 2 serki wiejskie 2 kawalki lososia wedzonego tylko mniejsze niz wczoraj pol kurczaka pieczonego kefir podzielony na dwie szklanki dotego 3 lyzki stolowe otrebow owsianych :) teraz zjadlam 3/4 kostki sera bialego chudego bo wiecej nie zmiescilam hahaha ae to brzmi nie? suchy i dlatego hehehe teraz pieke kuraka na jutro oooo i cole zero wypilam ooo i tradycyjnie herbaty i wody ooo

jak cos wranasz poprawiaj mnie kochana :)
Odpowiedz
nie ma nic do poprawy, wszystko ok byle glodnym nie chodzic, a jak sie czujesz, glowa Cie nie boli? zaparcia tez moga byc, ale na to sa otreby, no i nie musisz sie suchym twarogiem katowac, mozesz zagniesc z odrobina mleka, i np posolic, albo poslodzic slodzikiem
Odpowiedz
oooo widzisz :D mleka nie cierpie z jogurtem ooo :D no zatwardzenia nie mam raczej odwrotnie hahahaha czuje sie dobrze i faktycznie jak zjem rybe czy mieso czy ten kefir czy jogurt z otrebami to glodna nie jestem jak na samych serkach
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości