Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Dieta dr Dukana
Camillka, dobrze przeczytac jest ksiazke dukana, mozna ja bez problemu znalezc w necie, na moje oko zjadlas o wiele za malo bialka, bo ok 100g, a powinno byc 200, no i nie widze otrebow, ktore sa bardzo wazne, pamietaj ze nie mozesz byc glodna, to nie jest dieta serkowa, bo szybko sie zniechecisz, jak bedziesz miala pusty brzuch, jedz jajka, tunczyka i wedzone rybki. :)
Odpowiedz
to ja też się dołączam tyle że ja muszę przytyć - ze 4-5 kg
mam 175 cm i ważę 57 kg
zawsze miałam problem z przybieraniem na wadze tzn że przybrac nie mogę
zrzucić 5 kg w tydzień nie ma sprawy - dieta kawowo papierosowa czyni cuda :P
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
Początki są ciężkie, ale dasz radę. Ja wczoraj zjadłam udko z kurczaka duszone, niestety ze skórką, uwielbiam ją, pól woreczka ryżu brązowego, pół główki salaty z sosem czosnkowym na jogurcie. 3 małe kanapeczki z szynką i sałatą. Na kolację zapychałam się marchewkami. Dodatkowo biorę witaminy, piję skrzyp i pokrzywę na włosy. Ćwiczę na stepperze, robie 50 brzuszków i spaceruję szybkim krokiem przez godzinę albo półtorej z dzieckim. Czasem wyskoczę jeszcze z psem na pół godziny. Chciałabym pobiegać, ale nie mam z kim. Mam leniwe przyjaciółki które sportu nie lubią.
Odpowiedz
Maskota, a ty nie masz coś z tarczycą? badałas się kiedyś? czy tak w rodzinie masz że chude jesteście?
Odpowiedz
(17-12-2013, 08:43)wrannasz napisał(a):  Camillka, dobrze przeczytac jest ksiazke dukana, mozna ja bez problemu znalezc w necie, na moje oko zjadlas o wiele za malo bialka, bo ok 100g, a powinno byc 200, no i nie widze otrebow, ktore sa bardzo wazne, pamietaj ze nie mozesz byc glodna, to nie jest dieta serkowa, bo szybko sie zniechecisz, jak bedziesz miala pusty brzuch, jedz jajka, tunczyka i wedzone rybki. :)

eee czytac ja nie lubie po to tu Was mam :p dobra dzis ide kupie otreby ooo rybki sobie kupie :D 2 serki poki co zjedzone :D
Odpowiedz
Maskota, idź stąd, to nie ten klub, cholera jasna ;);)
Zazdrość mnie ściska jak Cię czytam eh :D:D

Ja mierzę 163, ważę 65 i nijak nie moge schudnąć, cholera jasna. Po Dukanie przez co najmniej rok miałam wstręt do serków wiejskich, jogurtów i twarogu.
Naprawdę dużo mnie kosztowało,aby wrócić do tych produktów.

Ja też idę na dietę, ale realnie dopiero po świętach.

Samosia, bardzo mi się podoba ten wspis, ogromnie mnie energetyzuje i motywuje. Jak nie masz się z kim sportować, to myśl o nas. Ja też łażę sama, bo nie mam z kim i pieprzę to. Trzeba się po prostu ruszać!
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
(17-12-2013, 09:46)Justyna napisał(a):  Maskota, a ty nie masz coś z tarczycą? badałas się kiedyś? czy tak w rodzinie masz że chude jesteście?

raczej nie nigdy nie badałam i ze strony mamy (bo strony ojca nie znam) nigdy nie było problemów z tarczyca. ale jakpamiętak mojego ojca to był taki wysoki suchar, a moja mama dopiero przy menopauzie więcej ciała nabrała więc to chyba nie to.
większy problem jest chyba z tom że ja potrafie nie czuć głodu i śniadanie potrafiłam o 16tej zjeść .
po ślubie Pan Mąż zaczął tego pilnować żebym cokolwiek rano jadła, żeby nawyk, sratata....nie robi mi to, nawyku przez 13 lat nie nabrałam. Jem bo on każe , jak go nie ma to nie jem :D

powiem tak, jakiejś strasznej niedowagi nie mam ale lepiej się zawsze czułam jak pare kilo wiecej miałam. najlepiej jak do 62 dobiłam. wtedy było super. bo teraz to mi ciągle zimno.
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
Supernova dziękuję :) Założenie jest takie żeby po prostu zacząć zdrowiej żyć a kilogramy stracić przy okazji. Jak mam pypcia na czekoladę to zjem parę kostek. Czasem lepiej sobie pozwolić na male odstępstwo, aby się nie zniechęcić i nie rzucić wszystkiego w pierony. Właściwie tłumaczę sobie że nie mam wiele do schudnięcia i nic mnie nie goni, wiec choćbym miała do wiosny stracić te kilka kilogramów to będzie git, teraz wałeczki pod kurtką schowam. Mam taki charakter, ze zawszę muszę mieć wszystko zaraz, tym razem nastawiłam się inaczej :) Myślę że dam radę. A na wiosnę będę piekna, zgrabna i zadbana :)
Odpowiedz
Ooooo, to ja się dołączam do tej wiosennej metamorfozy. Filozofia dot. słodyczy jest mi bliska, aż nazbyt, niestety zgubna ;)
"Barbie nie może cenić innych kobiet, ponieważ musi z nimi rywalizować: jestem piękniejsza, zgrabniejsza, nie mam cellulitu, mam narzeczonego, a ty nie masz. Potem kobiety wyobrażają sobie, że wystarczy wyjść za mąż, aby mieć u stóp cały świat. Nikt im nie mówi, że małżeństwo to jest ogromna, ciężka praca."
Maria Janion
Odpowiedz
Dziewczyny mam sie dobrze i o dziwo nie bylam dzis glodna :D moze dam rade :D moje menu dzisiaj 3 serki wiejskie liht, 2 mega kawaki wedzonego lososia (bez niczego to malo bylo hehe ale syte ) 400 ml maslanki naturalnej nooo i otreby owsiane nabylam i maslanke podzieliam na dwa razy i dodawalam 4 lyzki od herbaty otrebow.Teraz ugotowalam 2 jaja na twardo :) ooooojejejejejejej dam rade nie dam ..:D
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości