Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Dieta dr Dukana
Camilla trzymam kciuki za powodzenie i życzę wytrwałości:-) chętnie parę kilo bym od Ciebie zabrała bo ze mnie chudzina:(
Odpowiedz
Dobra dziewczyny zaczelam waga masakryczna 93,7 kg loooo jesiooo to sie zapuscilam :D
Serek wiesjki light pochloniety ...ciekawe ile ich zjem dzisiaj ...
Wranasz jak cos to mnie poprawiaj w zywieniu:P
AAA te racuchy to na czym smazyc?bo chyba nie na oleju :P
Odpowiedz
zaczynasz z podobna waga jak ja -powodzenia. :) tak, smazys bez oleju, wszystkie te placki, nalesniki i racuchy najlepiej smazyc na patelni takiej typu tefal, ja mam firmy florina i bardzo sobie chwale, nic nie przywiera - te racuchy z twarogu latwo sie smazy, po warunkiem ze poczekasz az sie zetna, i dopiero wtedy przewrocisz
Odpowiedz
camila, i zapisz się na jakąś zumbę ;-)
lubisz pupą machać to będzie w sam raz a takie godzinne machanie działa pięknie na biodra :-) i pośladki
Odpowiedz
n ide ide dzis wieczor jak sie uda :) nawet na orbitku popedze :D zobacze co bedzie wolne hehehe oj babki wcinam drugi serek oj urwa jaka ja glodna :D
Odpowiedz
No camillka, nie mozesz byc glodna, jedz do woli, i pij wode: ) czy co tam chcesz pic: )
Odpowiedz
Kamilka trzymam kciuki :) Jestem z tobą, również na diecie. Ja ogólnie zmieniłam dietę - zamiast ziemniaków kasza gryczana albo brązowy ryż, grillowane mięso i salatki z odrobiną oleju, albo sałata z sosem czosnkowym na jogurcie greckim. Pieczywo w minimalnych ilościach tylko pełnoziarniste. Zupy jarzynowe, bez śmietany. Mam chwile słabości i rzucam się na dwie gora 4 kostki czekolady. Kupilam z avonu serum do piersi i żel antycellulitowy. Uruchomiłam stepper. Chcę zgubić z 4-5 kg. Macia :)
Odpowiedz
hej macia, milo Cie widziec. :)w sumie to ja Was podziwiam, tak przed świetami na diete isc. ;) ale kazdej zycze osiagniecia celu :)
Odpowiedz
Mi też miło Was widzieć. Brakowało mi Was, wiec sie zarejestrowałam :) A co do świąt, to w wigilię i święta to sobie odpuszczę, a potem zaś. ;)
Odpowiedz
Macia witaj kochana znow ooo jeeeee Heart :D
DZiewczynki zyje ale glod mi doskwierall troche oto co zjadam : 3 serki wiejskie ligth dwa kefiry a na obiad pol kurczaka pieczonego oo dzis mam drugie po :D znaczy juz nie cale bo poskuballam juz troche piersiczki ...No i wypilam poltora litra wody z herbata gorzka ooo Angel ele miej mie w opiece :D dzis dzien drugi serki sie grzeja :D
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości