Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Ankieta: Jaka dlugosc najlepsza?
Ankieta jest zamknięta.
11cm i mniej
0%
0 0%
12
0%
0 0%
13
0%
0 0%
14
6.25%
1 6.25%
15
18.75%
3 18.75%
16
25.00%
4 25.00%
17
6.25%
1 6.25%
18
37.50%
6 37.50%
19
6.25%
1 6.25%
20 i wiecej
0%
0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Porozmawiajmy o... Penisach ;)
Pragne zapoczatkowac nowa dyskusje w tym dziale, bo cos nudno tutaj ;D jaki sprzet od panow wam najbardziej odpowiada? Wiadomo, technika najwazniejsza ale rozmiar jednak tez swoje robi ;D Co wg. was wazniejsze, dlugosc czy grubosc? Z moich spostrzezrn wynika ze jednak grubosc, bo kiedys mialam faceta 19cm ale chudy i ledwie czulam. Jak dla mnie taki ideal to 18-20cm i z 15cm w obwodzie,mniej wiecej taki obwod zebym ledwie bo objela moja dlonia ;D moj obecny ma 16cm dlugosci i 14cm obwodu i jest zajebiscie, ale on jest wymiataczem w lozku ;D ale na jezdzca nie dojde z nim, musze miec w sobie grubszego. Za to uwielbiam z nim od tylu, ahhh ;D
Odpowiedz
Ooo! proooszeee, jaki goracy temat :D
Ja tam lubie proporcjonalne, nie jakies tam "ołówki" ;) Srednia europejska to ile cm? A u murzynow ile? ;)
Odpowiedz
"mały ale wariat"  ubaw
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Sr europejska to roznie zalezy od badania, ale mniej wiecej 14-16cm dlugosci i 12-14cm obwodu ;D a u murzynow to cholera wie,pewnie co najmniej +2cm ;D ale ja bym nie chciala z murzynem sprobowac, a Wy?;D
Odpowiedz
"polski orzeł" najlepszy ;)
Odpowiedz
ptak mojego męża mnie w zupełności zadowala-standardowy europejski  :lol:
Odpowiedz
ja się boję jak za długi jest że mnie przebije :p

a tak na serio to tez wolę grubszy niż dłuższy :D
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Widzę, że powróciłam akurat na ciekawy temat.. :D zgadzam się ze wszystkimi- grubość ważniejsza! ;) a najlepiej jak jest jedno i drugie w porządku :D
Odpowiedz
Ja mam ciemnego w domu-jutro Wam pokaze, same ocenicie :)
Odpowiedz
isafgirl pokaż  zawstydzony
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości