Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Kto nie śpi o północy?
Ja takie budzenie bez dziecka mam cały czas...problemy ze snem to moja zmora.
Odpowiedz
Kocham spać. Mogę położyć się o 20 i spać do 11 wstać napić się wody umyć zęby zrobic siusiu i iść dalej spać. Później znowu się obudzić zjeść i dalej kontynuować spanie
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz
Ja takim śpiochem nie jestem, ale lubię się wylegiwać w łóżku do późna, z kawą i pilotem w ręce. Nie zawsze się da, zwłaszcza gdy ma się dzieci :(
Odpowiedz
(08-10-2015, 08:08)nonono napisał(a):  Kocham spać.  Mogę położyć się o 20 i spać do 11 wstać napić się wody umyć zęby zrobic siusiu i iść dalej spać. Później znowu się obudzić zjeść i dalej kontynuować spanie

ja też!!!! :) widać gołym okiem ze mi imienniczki. Jak się nie wyspie to mam taki grymas na twarzy ze bez kija nie podchodź.  :-/
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
No ja znowu nie śpię a wstaje o 5
oklasky CeeM  oklasky

Odpowiedz
to proszę przytulić głowę do poduszki i rozpocząć odliczanie owiec ;p
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Ja tez nie śpię. Opijam lampka czerwonego wina remis polski i Szkocji. Musze być na bieżąco bo syn kibic :lol:
Odpowiedz
Jak ja bym tak chciała...położyć się spać i spać :( takie noce gdy śpię i nie budzę się ani razu to zdarzają mi się tylko po marihuanie. W innym świecie pewnie bym leki na jej bazie brała, ale tu...żadne te ziołowe nie pomagają, aa po chemii to snem nie mogę nazwać. Czuję się bardziej zmęczona niż jakbym nie spała. Tv w sypialni nie mam, dbam żeby było w niej przytulnie. Czasem się udaje i sukcesem jest tylko kilka budzen w nocy. Zasadę mam jedną nigdy nie wstaje jak się obudze. Nie chce być takim szwendaczem nocnym jak mój tata co po nocach kręcił się po domu. Wole przewracac się z boku na bok. Pozdrawiam wszystkich bezsennych
Odpowiedz
Ja od 2 tygodni noc w noc budzę się w przełomie czasowym od 1 - 4 masakra jak to męczy ciągle chodzę nie wyspana macie na to jakieś sposoby?
Odpowiedz
Jeden :) późny sie problemów z glowy i wtedy śpi sie jak niemowlę.
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości