Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)

Drinki :)
Ciesze sie ze smakuje :)
Moj autorski przepis to dobry spirytus z trupia czaszka ;) rozcienczony z przegotowana woda tak zeby bylo ok 45% i porzeczki glownie czerwone z krzaka tesciowej. Sloiki takie ok 900ml wypelniam owocami tak do 3/4 pojemnosci i zalewam alkoholem prawie do pelna. I stoi to na parapecie minimum 2 tygodnie, czasem lekko potrzasam sloikami. Kolejny krok to odlanie alkoholu i zasypanie owocow cukrem i dodatkami warstwowo. Dodatki to np lyzka miodu, 3 gozdziki, szczypta cukru waniliowego. I znow zakrecone stoi na parapecie minimum tydzien. Pozniej odlewam ten syrop, filtruje tzn przelewam 2 razy przez sitko i lacze z alkoholem ktory czeka juz w butelkach opisanych ktora butla ma zawartosc ktorego sloika zeby polaczyc w rownych proporcjach. I juz :D
Odpowiedz
O ekstra :) zamrozilam troche porzeczek z krzaka Twojej teściowej więc mam nadzieję, że wyjdzie równie dobra ;) a tego cukru to ile dajesz?
Odpowiedz
A fakt, nie napisalam :) 1 szklanke a jak dodaje miodu to minimalnie mniej cukru.
Tesciowa czasem sie przydaje hehe ;)
Odpowiedz
Kochane idzie zima ...tup tup tup...zima tuż tuż .... polecam grzaniec z winka ;)

Przygotuj:
wino czerwone (półsłodkie)
pomarańczę 1 szt
syrop malinowy
goździki (ewentualnie przyprawa do grzańca)
miód

Podgrzej wino w garnku, ale nie gotuj! Maksymalna temperatura powinna wynosić ok. 80 stopni. Rozpuść w nim kilka łyżek miodu oraz syrop malinowy i dokładnie wymieszaj. Dodaj do całości kilka plasterków pomarańczy. Na koniec dodaj kilka goździków (ewentualnie przyprawę go grzańca) i grzaniec gotowy!
Podawaj z kamionkowym lub glinianym kuflu
Aromatyczny z lekką nutą słodyczy grzaniec z wina umili każdy zimowy wieczór, kiedy wracamy do domu przemarznięci do szpiku kości. Taka mikstura poprawia nastrój i przeciwdziała przeziębieniom.
Smacznego!

http://urodaizdrowie.pl/na-jesienne-chlo...ce-i-grogi
Jak nazywa się naturalna metoda antykoncepcyjna z użyciem kalendarzyka?
- Watykańska ruletka...ubaw
Odpowiedz
Owieczka, a ta szklanka cukru to na butle spirytusu czy na sloik?jutro zasypuje mniam
Odpowiedz
Na ta ilosc owocow co w sloiku. Zasypuj warstwami to sie lepiej chyba przegryzie :) a alkohol w ktorym sie owoce moczyly odlej do butelki zeby za jakies 2 tygodnie polaczyc z sokiem ktory sie od jutra zacznie robic.
Ciekawa jestem jak wyjdzie :)
Odpowiedz
Ja też  mniam
Pau wiesz jakbyś potrzebowała osobę (odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku)  do testowania poprawności swojego wyboru to się polecam  :p
Odpowiedz
Zapraszam jak skończę, ale nic za darmo, każde 100ml, to godzina opieki nad Potworkiem :p
Odpowiedz
mysli   obawiam się ze potworek zapłaci mi litrem abym nią przestała się opiekować   ubaw
taka ze mnie "super niania"  tak
Odpowiedz
Pau, jak tam naleweczka?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości