Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Komuś się to zdarzyło?
#1
Cześć dziewczyny :)

Sprawa jest taka, otóż poprzedni okres miałam 31 lipca potem od 20 do 26 bolał mnie brzuch i krwawiłam ale tylko nieznacznie. W dniach 23-26 spotkałam się z moim facetem i po stosunku bardzo bolał mnie brzuch i bardzo plamiłam. Zabezpieczaliśmy się i żadna prezerwatywa nie pękła. Teraz mam juz 42 dzień cyklu i nadal brak okresu. Martwię się, wiecie co to może być?
Odpowiedz
#2
z opisu nie ciąża ale dla pewności zrób test
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
#3
O ciąże się jakoś bardzo nie martwię, bardziej martwi mnie to krwawienie bo nigdy tak nie miałam..
Odpowiedz
#4
Ja bym poszła do lekarza, każde krwawienie niezgodne z cyklem jest podejrzane.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości